Wpis z mikrobloga

Moje okulary lata świetności mają za sobą. Co wybrać jako następne, dalej iść tradycyjnie w okulary czy może przerzucić się na soczewki? Raz już z soczewkami próbowałem, generalnie nie przeszkadzają mi, ale były źle dobrane.
  • 3
  • Odpowiedz
Najlepiej mieć jedno i drugie - sama wiem po sobie, jak czasem potrzebuję wyskoczyć na chwilę to zakładam okulary, jak wychodzę na dłużej - soczewki. Dla mnie tak jest wygodniej;)
  • Odpowiedz
@adzik2109: Ja tam wolę okulary, bo dużo mniej z nimi roboty. Soczewki trzeba wymieniać, trzeba je moczyć, trzeba o nich pamiętać, trzeba paluchami w oczach grzebać, mogą się przykleić, mogą drażnić oko, mogą wypaść... Okulary oczywiście też mają swoje minusy, ale jak dla mnie w ogólnym rozrachunku są wygodniejsze w użytkowaniu. Jasne, że w soczewkach może być łatwiej robic wiele czynności, ale minusy ich mnie zniechęciły, zwłaszcza, że nie lubię dotykać
  • Odpowiedz
  • 1
@Yezdemir no właśnie coraz bardziej skłaniam się ku okularom, a po Twoim wpisie chyba pójdę się w miarę szybko zapisać na badanie wzroku i dobiorę jakieś oprawki :p
  • Odpowiedz