Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

Siema, szybkie pytanie. Nie mam czasu jeść śniadań, najczęściej kończy się na czymś pączkopodobnym / brakiem śniadania / gotową kanapką albo czymś takim.

Czym zastąpić śniadanie? Czy mix jakieś owoce + białko + masło orzechowe może zastąpić śniadanie? Jak tak to co polecacie (coś co łatwo się rozpuści w blenderze). Brak siłowni, chcę zacząć nieco zdrowiej się odżywiać. Jak nie masło orzechowe to co zamiast niego? Ile gramów czego na kilogram masy ciała na śniadanie?
  • 11
@miud:
Cokolwiek zjesz (oprócz słodkiego) - będzie dobrze. Możesz sobie nawet przegotować coś i zjeść dopiero podczas przerwy śniadaniowej/lunchu a przed pracą nic nie jeść i też będzie dobrze.

Tak samo jedzenie na noc to mit. Przez 7 miesięcy schudłem~20kg i prawie codziennie #!$%@?łem na noc. Chociaż najedzenie się do syta na mniej niż 2 godziny przed snem na pewno nie będzie zdrowe.

Ja by nie jadł żadnej paszy dla świń
@miud jak nie jestes glodny i Ci nie wchodzi, to nie jedz.
Zjedz jak zrobisz sie glodny.
Nie ma obowiązku jedzenia sniadan. Nie bedzie to też mialo znaczenia dla celow, czy to masa czy redukcja czy cokolwiek

Tez kiedys nie jadlem sniadan. Zaczalem, alr srednio mi wchodzą, ale jakos wchodza. Preferuje bialkowo tluszczowe. Co rano idzie mini szejk z wpc i jajecznica z 3-4 jaj