Wpis z mikrobloga

@dwa_koty_kastrowane: 007 mi już idzie, z pamięci był mocno na styk, obym nie skończył z skxem dla karłów czyli 013 ( ͡° ͜ʖ ͡°). DB chciałem, bo da się dobre ceny ugrać, ma szafir i nh36, ale rozmiar prawdopodobnie mnie zniszczy.
@zakola: podoba mi się 44, ale nie na moim nadgarstku - mi też by to przeszkadzało. Natomiast dostałem tak dobrą cenę na DB, że może kupię i najwyżej odsprzedam, bo nadal się łudzę XD.

@fi9o: 16.5-18 to wbrew pozorom spora różnica, ale o ile go zamówię to wrzucę na tag jak wygląda na mojej ręce XD
@xDrope: Nie wiem jakie masz Ty zdanie, ale mnie np wydaje się, że nato trochę poprawia sytuację wątłego nadgarstka przez to jak się układa przy teleskopach. ;) Fajnie jakbyś miał jakieś 44 dla porównania z nato. ;) Ale mogę mieć i mi się tylko wydaje
@fi9o: masz racje i w 90% wypadków tak to działa. To trochę zabawne, bo nato to jedyne mało masywne paski, które nie wyglądają źle (zazwyczaj) z masywnymi kopertami. Natomiast ja jakieś 70% czasu divery noszę na bransoletach, 25% nato, reszta skóra/guma, więc bransa jest u mnie kluczowa. Ostatecznie jak siądzie mi SKX007 to można mu wymienić szkło na szafir, automat na nh36, części około 100$, trochę za robociznę + testy wodoszczelności.
@xDrope: Orient ray by był może w tym rozmiarze ciekawym wyborem. Miałem ostatnio podobny dylemat, naoglądałem się tych seiko i jakoś nie bardzo teraz mi podchodzą. U mnie pozostała sprawa Mako XL vs Deep Blue Master 1000 ;)