Wpis z mikrobloga

@rzep mnie już nic nie zdziwi po tym jak usłyszałam że Kształt Wody jest poprawny politycznie, bo antagonista to biały hetero mężczyzna. I to jest typowe, żeby napluć białym hetero mężczyznom w twarz bo przecież on terroryzuje swoją rodzinę xDD
  • Odpowiedz
to mem który powstał kilka lat temu i jak widać wrzucił go ktoś kto oscarow nie oglądał, bo myślał ze będzie aktualny co roku. Ot, taki tylko wyścig po plusy

@Tata_Stiflera: to, że ktoś wrzucił gównomema to nic szokującego. Szokujące jest to, że ponad 1500 osób takie gówno zaplusowało.
  • Odpowiedz
  • 4
@rzep
@Szczykawa
@marek-kalka

Już to raz pisałem w zeszłym roku przy oskarach, raz dzisiaj ale nie wiedzieć czemu chyba cały post poleciał, więc napiszę jeszcze raz.

Takie są właśnie efekty wszelkich affirmative actions i pokłosie akcji amerykańskich SJW sprzed dwóch lat z tagami #whiteoscars. Nawet jeśli ci murzyni zdobyli te nagrody uczciwie to teraz nigdy nie będą traktowani serio, bo gdy nie dostawali nagród to był wielki raban i oburzenie. Najbardziej
  • Odpowiedz
  • 1
sorki za błędy, ale jak się edytuje posty w aplikacji to się rozpieprza, całe formatowanie, to już zostawię tak jak jest. Wołam @Moderacja, może byście zgłosili to do naprawy (tylko nie usuwajcie mojego posta)
  • Odpowiedz