Wpis z mikrobloga

Zobaczcie taką #annalewandowska jaka ona jest pewna siebie,wydaje jej się,że jest ekspertem m.in od żywienia,prawie wgrała biologiczną bzdurę roku.Załączam też perełkę z jej strony. Kurcze chciałabym mieć takie poczucie własnej wartości mimo opowiadanych przeze mnie bzdetów,a nie im więcej wiem to utwierdzam się w przekonaniu że wiem bardzo mało :p Jeszcze co do jej #dieta, te niektóre dania to wyglądają jak wygłupy xd
Nie żebym coś do niej miała,jest bardzo atrakcyjna,ma fajnego męża,ale kmon,trochę pokory z jej strony
Pobierz p.....a - Zobaczcie taką #annalewandowska jaka ona jest pewna siebie,wydaje jej się,ż...
źródło: comment_K1xrlCKBo5wWHfia7fuVIKM7cBxVuQX6.jpg
  • 12
@Reniferus: badania naukowe, które kiedyś mi się przewinęły na monitorze wskazują na to, że trening mózgu poprzez zadania typu zagadki logiczne, itp nie poprawia funkcji poznawczych.
Kwestia co chcemy trenować, jak rozumiemy sprawność mózgu (analizowanie danych czy posiadanie wiedzy i doświadczenia). W tej kwestii nauka jest raczej na poziomie "wymaga większej ilości badań"
@Reniferus: @berti: Również zapoznawałem sie z tymi badaniami. Ogólny wniosek to jak chcesz byc w czyms lepszy, to skup się na robieniu danej czynności, bo wbrew intuicji niektore pozornie skorelowane ze sobą rzeczy wcale na siebie nie oddziałują. Co do refleksu po zrecznosciowkach, bedziesz mial lepszy refleks ale głównie grajac w zrecznosciowki.
@Reniferus: nie znam badań na ten temat. możesz wytrenować umiejętność ale nie znam się na tyle na mózgu żeby stwierdzić, że powstawanie nowych połączeń neuronowych to to samo co przyspieszenie pracy mózgu. Jak wspomniałem, ciężko mi zdefiniować co bym trenował i jak ocenić efekty
@berti: wiem o co Ci chodzi, lecz mając na myśli mózg, nie wchodzę w szczegóły co tak dokładnie powoduje, że możemy więcej, szybciej itp.
Myślę, że Lewej o to samo chodziło. No bo faktycznie biorąc wszystko pod uwagę to ciężko się dowiedzieć co "trenujemy".