Wpis z mikrobloga

Do mojej mamy, która ma od kilku lat numer prepaid w Play, zadzwoniła konsultantka z Play oferując umowę "wszystko bez limitu" za 20zl miesięcznie przy umowie bez telefonu na 24miesiace. Aktywacja 50zl płatne z pierwszą faktura. Jutro ma przyjechać kurier z umową, więc zdążyłem na czas. Czy Play przez telefon ma taką umowę ? Gdzie teraz najbardziej opłaca się przenieść jeden numer najlepiej na abonament bez długiej umowy ? #orange #play #plus #tmobile #njumobile #virginmobile #mobilevikings ? Lub 3 numery, ja z narzeczoną mamy 2 numery w nju mobile za 38zl #telefony
  • 12
@lesniok: play unlimited all free + 8gb jest za 25zl/miesiac. Aktywacja 50zl zwroci ci sie po 10 miesiacach, a twoja mama chyba nie wyczerpie tylu GB.
Nie ma sensu pakowac sie w abonamenty i dlugoterminowe umowy.

Jesli masz watpliwosci idz do matuli, zadzwon z jej telefonu na infolinie i dopytaj o szczegoly.
Gdyby nie oplata 50zl, to te 20zl jest calkiem ok. Pod warunkiem ze nie ma kruczkow wiekszych.
@lesniok: eee to 20zl czy 10zl w koncu?
Bo moze byc tak ze bylaby odpalona formula s + nielimitki i jakis net (o ile) za dodatkowa kase minus 5 czy 10zl za zgody marketingowe. Wtedy faktyczny koszt miesieczny tego wszystkiego moglby wyniesc 20zl.
@lesniok: Polecamy taryfę Plush ABO na czas nieokreślony, w której za 25 zł miesięcznie otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci oraz 10 GB Internetu. Dodatkowo przenosząc kilka numerów, można skorzystać z promocji Duet, dzięki której na każdy numer otrzymasz rabat 4,99 zł.