Wpis z mikrobloga

  • 2
@borrow musisz zoptymalizować stronę pod wymogi wyszukiwarki Google oraz wstawiać śmieszne memy na FB. Na jakie dane wystawić fakturę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crazyfigo: Pokaż mi "fajne" szkolenie SEO za 1200 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) , bo jeśli mowa o NM, Whitepress lub pokrewnych, to raczej nie w tą mańkę idziemy,jeśli idzie o rodzimy rynek ( ͡ ͜ʖ ͡)

@borrow: Z SEO najsensowniej jak od Lexy kursy kupisz - najlepszy stosunek cena/jakość w wersji absolutnych podstaw.

Z fb ads sprawdź sobie
  • Odpowiedz
@crazyfigo: Srsly? Za 1,2 k zrobisz mi szkolenie z czegoś, czego nie wiem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wejdę w ciemno, jeśli faktycznie warto ;)

Możesz podrzucić program szkolenia na PM, z chęcią rzucę okiem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@FilipTraum: Nie no, poczekaj. Bo tak jajcarsko odpowiedziałem, natomiast temat wygląda tak, że w podanej cenie 1,2k ogarniamy w Lodzi szkolenia SEO, grupowe rzecz jasna (maks. 8 osób). To jest szkolenie z podstaw SEO, nieco się znamy z wykopu więc z całą pewnością Ty takim szkoleniem zainteresowany nie będziesz.
  • Odpowiedz
@crazyfigo: Nie no, żartuję toż - ja mam świadomość, że sensowne w moim przypadku to 1,2k razy X, a i to - indywidualne, nie grupowe :)

Jak na podstawy i taką grupę, cena szkolenia ok, choć o jakości się nie wypowiem z wiadomych względów.

U nas ten rynek szkoleniowy smutno wygląda, jak słucham, co mi juniorzy opowiadają czasami po powrocie z różnych takich, to serce mi się kraje xD

Co
  • Odpowiedz