Wpis z mikrobloga

@Alicjas45: zawszę kisnę z tego jak ktoś sobie kupi telefon za 3. letnie oszczędności i później ma szkło z przodu, z tyłu, futerał, walizkę itp.
Szkło może kiedyś się sprawdzało, w dobie ekranów 2,5 d to niestety, ale będzie #!$%@? się sprawować.
@Alicjas45: w te pół miesiąca to się musiałaś napracować xD
Ja tylko kisnę z cebulaków, którzy za ostatnie grosze kupują różne gówna a później wychodzi bieda i trzeba dbać o gównotelefon jak o oko w dupie xD
@Alicjas45: ale szybka chroni bez rysami, nie zbiciem. Ja mam #!$%@? na to, po prostu telefon co jakiś czas zmieniam, najwyżej jak mi się nowy zepsuje to biorę stary. Telefon po roku czy dwóch latach albo idzie do szuflady albo komuś oddaje, nie muszę traktować małego kafelka jak jakieś #!$%@? relikwii. Nie rozumiesz tego, bo cie nie stać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alicjas45: co do 3mk to maja szklo ale to szklo bie pokrywa calego ekranu, nawet calego wyswietlacza. Jeslu zdecydujesz sie na folie od nich to w futerale/etui sie nie sprawdzi bo bedzie sie odklejac po bokach. Wlasbie z tego powodu oddawalem na reklamacje ciekawe czu przyjma w srode mijaja 2 tyg