Wpis z mikrobloga

  • 0
@Korea Swiatynie w okolicach Hakate, Cale podziemne centrum handlowe o ile pamietam przejscie stacji Tenji. Jest tam bardzo duzy i fajny park tylko nie pamietam nazwy metra w jego okolicach, ale mieszkalem na Ropponmatsu i byl na polnoc 10 mim z buta, tak wiec calkiem blisko. Fukuoka Dome, a przede wszystkim jedzenie, duzo tansze w porownaniu do Tokyo

# Ohori Park, popatrzylem na google
  • Odpowiedz
@Hake: Ohori park i Maizuru park właśnie znalazłem. Fajnie się prezentuje, ale czy będzie tak zielono za tydzień jak na zdjęciach z guugla? raczej nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale chyba tam się wybiorę na drugi dzień z rana, ale teraz zostaje coś na wieczór.. duży fajny park? w sensie park z krzakami czy chodzi ci o park rozrywki? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@Korea Park jak park, nie rozrywki.
Park rozrywki to Space World niedaleko
Zawsze mozesz udac sie do Marine World, takie male akwarium :)
W okolicy Hakate, pod mostem jest jedna restauracja.
Daja cos w stylu mielonego miesa, tylko na surowo.
Do tego dostajesz tacke z takim goraczym kamieniem/weglem i sam sobie tego mielonego dziobiesz na kwalaki i smazysz.
  • Odpowiedz
@Hake: Szukałem po mapie i myślałem, że Marine World to jakaś strefa 51 ( ) Raczej odpada.. po 4h łódką woda i ryby odpadają () A jakie ceny w takiej resrauracji? mniej więcej? ogólnie, to duże miasto czy przejdę pół miasta bez zadyszki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Fukuoka to chyba 5 miasto pod wzgledem wielkosci w Japonii, wiec duze.
Podobno maja najwiecej polaczen autobusowych w calej Japonii (moge sie mylic)
Ja tam bylem 3 lata temu, ceny to juz tak srednio :P
  • Odpowiedz