Wpis z mikrobloga

@escoban: jak ze sterowaniem?
da się sensownie celować analogiem?

próbowałem demo Nine Parchments, gdzie lewym analogiem sie chodzi a prawym celuje, i było to dla mnie mega niegrywalne :/

Kupiłbym Enter the Gungeon, ale boje się, że tu będzie podobnie (,)
@epi no ta gra na tym polega. Na poczatku jet dziwnie ale w ta gre trzeba troche pograc zeby sie przyzwyczaic. Obecnie nie mam zadnego z tym problemu.
@epi
@escoban ja właśnie mam mega problem z tym celowaniem, właściwie to robi się to na czuja bo nie widać celownika, a do tego przeciwnicy się szybko przemieszczają. Pogralem godzinę i odpuściłem bo to jest męka, z myszą byłoby o niebo lepiej
@srul2016 moim zdaniem kontroller jest zajebisty do tej mechaniki. Jak grasz w ta gre to wiecej powinienes patrzec na siebie niz ns przeciwnikow. Nie musisz sie spieszyc bo nie ma bonusow ani kar za czas w danym pokoju. Patrz na siebie i strzelaj w ich kierunku. Po paru godzinach bedziesz snajperka zdejmowal nie patrzac na nich uwierz mi. Kwestia wprawy. Ja sobie nie wyobrazam grania w to na myszce
  • 0
@srul2016 dokładnie tego samego się obawiam

@escoban grałem w podobne gry na myszce i było idealnie :)

Jednak sobie odpuszczę. (albo ogarnę kiedyś na steamie) Nie wyobrażam sobie spędzać w grze kilka godzin tylko po to, by się przyzwyczaić do sterowania.