Wpis z mikrobloga

Obiekt numer 6 "Tona"

Wiek: 25

Tinder gadka:
Zaczalem ja bedac na urlopie, duzo pytan, rozmowa calkiem ok. Ustawilem sie na jeden dzien po powrocie, ale z powodu ze nie za bardzo mi sie chcialo - nie kontaktowalem sie.
Dostalem lekkiego minusa, ktorego zmienilem na plusik. )

Ustalanie spotkania
W efekcie irytacji po poprzednim spotkaniu, zarzadzilem zeby sie spiknac - tyle ze nie na regularna randke, a pojechac do sklepu (samemu mi sie nie chcialo, a tak upieke 2 pieczenie na jednym ogniu.

Wygląd Real vs Tinder:
Na Tinderze- bardzo ladna dziewczyna, fotki calkiem smaczne. Skala stulejmana 8,5/10
W Realu - wyobraz sobie tampon, tampon ktory wrzucasz do wody. Pecznieje jak cholera. Tutaj byl to ostatniu stadium, regulaminowe +30kg od fotek. 2/10 (oczy ladne, bo nie tyja)

Czas trwania:
1h

Rozmowa/Zakończenie:
Mimo wszystko jak juz mnie zobaczyla, a ja ta panne (odwrocilem sie zeby wypowiedziec magiczne zaklecie "o urwa dej harpun") byla juz za mna. Niewiele myslac, azeby pocwiczyc wzialem ja ze soba do sklepu. Mimo wszystko bardzo fajnie sie z nia rozmawialo ( na totalnym #!$%@?, bo i tak nie chcialem partyzanta urchamiac), wiec aby pocwiczyc lecialem z flirtem jak z rekawa. Szlo calkiem spoko.
Moge to switowac tak : jak masz wsrod znajomych utytusa, z ktorym jest fajnie wyjsc na kebsa. Tak wlasnie bylo. Zakonczenie szybkie, krotkie i nie zamierzam sie spotykac dalej.

Obiekt:
Rozowy Ulej, potezna dziewczyna, udawajaca niedostepna i piekna (mimo ze tak nie bylo)

Odczucia:
Zakupy zaliczone, zadowolony z nich jestem...tyle ¯\_(ツ)_/¯

Efekty: doświadczenie, poprawa flirtu

Wnioski:
kontakt fizyczny: maly, baaaardzo maaly
rozmowa: co jak co, ale fajnie sie gadalo,
dni po: nie bedzie
Jezeli w kazdej bede widzial uleja (mimo ze nie bedzie) to osiagne podcelowosc spotkania

Ode mnie:
Kierwa (°° dlaczego dupeczki wstawiaja foty sprzed 10 lat, 45 kg, to jest ku*wa chore, oszukujecie na fotkach, tylko zeby zyskac atencje albo potwierdzenie ze "jestem piekna" - NIE nie jestes, jestes normalna/jak kazda inna tylko w tej sytuacji oszukujesz siebie i co najgorsze innych.

#tinder
#losuxtinderuje
  • 10