Wpis z mikrobloga

Zobaczyłem w telewizorze, pierwszy raz w XXI wieku, cały odcinek serialu Klan, a potem z rozpędu drugi. Z szeroko otwartymi oczami.

To niesamowite. W całym serialu ani jednej sympatycznej postaci. ANI JEDNEJ, I cała ta sztuczność aktorska. I te gównodialogi.

Spośród obsady tylko Joanna Żółkowska daje radę. A postać ma taką, której raczej nie da się polubić. No i jeszcze jest Paulina Holtz, która całkiem ładnie się starzeje.

#seriale #klan #telewizja
tolep - Zobaczyłem w telewizorze, pierwszy raz w XXI wieku, cały odcinek serialu Klan...

źródło: comment_58x8ZcROPEXsPBwqJFO2NfPkmGRvAC9f.jpg

Pobierz
  • 37
@rudy2007 nie wiem czy widziałeś jak starsze osoby się tym emocjonuja... To jest straszne. Pomyśleć, że karyny też to oglądają i potem mamy tak glupie i łatwe do z manipulowania społeczeństwo
via Android
  • 1
@rudy2007 No bez przesady. W "normalnych" serialach gra jednak sporo aktorów o uznanej (niegdyś) klasie.
Tak sobie myślę że ta sztuczna teatralna gra to zabieg celowy. Właśnie dlatego, że są tam, np. w Klanie, dobrzy aktorzy.

Ta zagadka jeszcze będzie mnie gryzła przez chwilę, zanim nie będę miał okazji obejrzeć Klanu na grzybach.
via Android
  • 1
@rudy2007 porównanie jednak zbyt krzywdzące. Hehehe. A może to tak wygląda, po to by widzowie mogli chwytać fabułę przy małym skupieniu uwagi...

Heh właśnie przeczytałem że Paulina Holtz o której wspomniałem wcześniej jest córką Joanny Żółkowskiej o której wspomniałem wcześniej.

Gdy ostatnio widziałem Klan, Kaja Paschalska jeszcze nie zaczęła swojej oszalamiajacej kariery muzycznej Wszystkie postacie, wszyscy aktorzy którzy pojawili się w Klanie od tego czasu, są totalnie #!$%@?.
via Android
  • 0
@Yezdemir Oczywiście, ale nie w tym rzecz. Krytyka pewnych produktów nie jest krytyką rynku. A poparcie dla rynku nie oznacza że musi nam się podobać wszystko co na nim jest.
To niesamowite. W całym serialu ani jednej sympatycznej postaci. ANI JEDNEJ


@tolep: jakby sie nad tym zastanowic to w sumie az dziwne, w plebanii nie dalo sie nie lubic tej babki co plebanie ogarniala, w zlotopolskich listonosz i dionizy to byl duet nie do #!$%@?, w m jak milosc lucjan to byl dopiero smieszek, i w kazdym serialu sa takie postaci napisane a w klanie same smutasy, jedynie ten jerzy od
a potem słyszę od swoich dziadków (70+lvl) lub teściów, żeby tego nie robić bo w szpitalu czy innym dlaczego ja tak robili i coś tam. Albo opowiadają mi o tym gownie jakoby to był serial dobrej jakości.


@soadfan: Babcia mojego różowego chyba do dzisiaj myśli, że te paradokumentalne seriale to prawda - choć tłumaczyliśmy dziesiątki razy. Oburza się więc non-stop na lekarzy, uczniów, nauczycieli itd. Wydaje mi się, że stąd ich