Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, że znowu wołam, ale OSTATNIA GODZINA! W skrócie: nagrywamy kilkusekundowe filmiki ze wsparciem dla mojego Taty (Jan, Jasiek, Joszua), który choruje na nowotwór złośliwy z przerzutami. Na pokładzie: Polska, Indie, Włochy, Niemcy, Malta, Irlandia, Anglia, Islandia, Francja; jest lekarz, są policjanci (Polska i Anglia), Panowie strażacy z Radomia, jest pilot samolotu, jest farmaceuta w pracy, ratownik medyczny, żołnierz, ksiądz, sportowiec (dla Taty wykonał całą serię!), Pan grający na saksofonie, Pan grający na harmonijce ustnej, Pan grający na keyboardzie, Pan śpiewający i Pan z wierszykiem (...)!

Mój mail: marla.terhoven@gmail.com
O akcji: https://www.facebook.com/marla.terhoven/posts/563500234007904 lub moje poprzednie wpisy na mirko.

WOŁAM po raz ostatni narażając się na znielubienie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale cel szczytny - może akurat ktoś chce się dograć! Ja zaraz czesu czesu i malu malu, nagrywaju mordkę (#pokazmorde), sklejanko i upload.

Przytulam! Plusujcie proszę, zwiększajcie zasięg! Wiem, że jest tu trochę osób na wypoczku, którzy mieli się nagrać, ale wypadło im z głowy :)

Edit: Na 99% całość będzie już dziś dostępna na youtube!
  • 132