Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Już półtorej godziny od zjedzenia 100 ug 1p-lsd I oprócz pobudzenia i czucia tego nastroju wokół nic nie czuje. Żadnych oev ani nic. Wejdzie to jeszcze? #lsd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 8
  • Odpowiedz
UprzejmaPantera: @cojaturobietezzajety Prócz pobudzenia i tego open mindu ale raczej slabego nic nie poczułem, być może placebo. Powinno być ok bo minęło 2 tygodnie od ostatniego razu i brane od najpopularniejszego vendora obecnie w Polsce. Wstałem teraz i mam jakby ten fajny afterglow jak to zawsze jest po kwasie ale wczoraj się raczej czułem jakbym zarzucił lekko za dużą dawkę do mikrodawkowania, a tak mi się przynajmniej wydaje bo nigdy
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania z tego co kojarze tolerancja u kazdego moze indywidualnie spadac wiec sprobowalbym teraz poczekac przynajmniej miesiac do nastepnego tripa i zobaczyc jaka jest roznica + jezeli bedzie duza roznica na tej samej dawce to mozesz dokladniej obliczyc potrzebny Ci czas miedzy tripami.

Czesto wlasnie ludzie podaja zeby czekac przynajmniej 2tyg co jak dla mnie jest zbyt malo chyba ze sie robi cos w stylu eksperymentow gdzie probujesz zbadac jak to
  • Odpowiedz