Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Nie wpadam w pułapkę, bo nie zajmuję się fotografią, ani nawet nie mam takiego zamiaru, a to zdjęcie mi po prostu wpadło w oko, jak porządkowałam fotki z wakacji :)
  • Odpowiedz
Jak na osobę, która drugi raz w życiu trzymała w miarę dobry aparat i tak chyba nie wygląda tak najgorzej :)


@teownik: Zdjęcie nie ma sensu. Ani się na niczym nie koncentruje, ani nic nie przedstawia, ani nie stara się przekazać przesłania, ani nie jest poprawne technicznie, ani... ani nic. NO ALE TRZEBA SOBIE STRZELIĆ SAMOOCENĘ, ŻE NIE NAJGORZEJ.
  • Odpowiedz
@teownik: To, że Ci się podoba nie znaczy, że jest "nienajgorzej". Joachim Löw wącha swoje dłonie wyciągnięte z majtek i też mu się to podoba. Czy jednocześnie oznacza to, że społeczeństwo chce to oglądać i jest się czym chwalić? Stanowczo nie.

Jeśli zamierzasz iść w fotografię to wyciągnij z tego lekcję, jeśli się zapytasz o konkrety to chętnie wspomogę literaturą czy przykładami na żywca.

Jeśli chciałaś tylko hehe pokazać hehe
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Wybacz, że wyszłam z założenia, że wykop to również portal z hehe zdjęciami, a nie forum dla najlepszych fotografów ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A porównywanie zrobienia i wstawienia zdjęcia budynku z kwiatkiem i oknem do wąchania dłoni wyciągniętych z majtek jest raczej dziwne.
  • Odpowiedz
Wybacz, że wyszłam z założenia, że wykop to również portal z hehe zdjęciami, a nie forum dla najlepszych fotografów ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To napisz

Jak na osobę, która drugi raz w życiu trzymała w miarę dobry aparat i tak chyba nie wygląda
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Bo jej zdjęcie jest zwyczajnie DOBRE. Wpisz sobie "architecture photography" w google i zobaczysz, że na takich właśnie nieoczywistych kadrach polega ten rodzaj sztuki. Koleżanka zrobiła to przypadkowo, ale wyjątkowo dobrze, a Ty się #!$%@? bo zdjęcie nie jest zwykłe.
@teownik: nie przejmuj się nim, gość ma chyba jakiś kompleks mniejszości, jako fotograf powiadam Ci, to zdjęcie jest fajne a typa powyżej po prostu zlej ciepłym moczem
Agemaker - @Zatwardzenie: Bo jej zdjęcie jest zwyczajnie DOBRE. Wpisz sobie "architec...

źródło: comment_W92w0KMHJbNtamFxWZbXR5NaDlDDKHGn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz