Wpis z mikrobloga

Jak ktoś lubi minimalistyczne indie platformówki 2D to na Steam do 5 marca w promocji jest Outrunner. Kosztuje mniej niż browar bo jedyne 1,97 zł, przejście zajmie może 2-3 godziny, niektóre levele są dość wymagające ale trafiają się też banalnie proste, dodatkowo soundtrack jest zaskakująco dobry jak na tak tanią gierkę. No i oczywiście działa także na GNU/Linux. Polecam grać przy użyciu kontrolera ale na klawiaturze też się da. Za taką cenę to dobra opcja ale głównie dla fanów gier niezależnych.
Outrunner w sklepie Steam
#taniegranie #promocjesteam #grylinux #indiegames
ciezka_rozkmina - Jak ktoś lubi minimalistyczne indie platformówki 2D to na Steam do ...
  • 6
@Kryspin013 No właśnie za taką cenę to sam soundtrack warto wziąć. Wizualnie dupy nie urywa ale to chyba jedna osoba zrobiła. A gameplay jest przyjemny, płynny a sterowanie responsywne z przyjemnym flow całości gry. Za takie grosze warto zagrać w coś co jest autorską wizja jakiegoś człowieka z pasją niż grać w kolejne bezduszne molochy AAA. Tak mi się wydaje.
@Kryspin013 Ja nadal walczę z przejściem całego Super Meatboy xD Z takich Indie platformówek sprawdź dość nietypową grę Trip to Vinelands. Chociaż to już chyba wykracza poza definicje platformera. Jednak sam gameplay jest mocno zrecznosciowy i nie odbiega od szybkich, precyzyjnych platformówek. Tylko warstwa prezentacji jest zupełnie odwrotną koncepcją. Nie wiem czy to co pisze ma sens bo już powoli zasypiam także wrzucę linka to sprawdzisz o co chodzi xD http://store.steampowered.com/app/546090/Trip_to_Vinelands/
@ciezka_rozkmina: Ja w Super Meat Boyu zrobiłem wszystkie poziomy (włącznie z Dark Worldami) do bossa 4 świata, zostawiłem grę i od tamtego czasu nie mogę do niej wrócić jakoś. A tak ogólnie to mało gram - głównie Towerfall (pewnie mam nabite w niego jakieś kilkaset godzin) i ostatnio Celeste.

I sprawdzić sprawdziłem jak wygląda ale obecnie mam za dużo gierek do przejścia. Zacząłem nawet grać w klasyczne pokemony na fizycznym Game