Wpis z mikrobloga

Dobra, nikt nie protestuje to leci kolejny ćpuński pro tip.
Tym razem ważna kwestia zwijek i ogólnie tego czym dokonuje się aplikacji prochu w nos. Może niektórzy się obrażą bo powiem dość dosadnie co mam do powiedzenia ale mam to w nosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy, #!$%@?, nie róbcie zwijek z banknotów.
Jeśli myślisz, że jesteś fajny bo przy dupeczkach wyciągasz stówę żeby #!$%@?ć kreskę to jesteś dzban. ()
Na banknotach jest w #!$%@? bakterii m.in. staphylococcus epidermidis, paciorkowiec, pałeczka okrężnicy, klebsielli pneumoniae, pałeczki salmonelli. Nawet nie wiem dokładnie co to za cholerstwa ale same nazwy są wystarczająco zniechęcające. ()
Przez podrażnioną śluzówkę te małe #!$%@? łatwiej mogą się dostać do organizmu, niektóre odpowiadają za #!$%@? choroby. Zamiast tego każdy niech weźmie zwykłą słomkę do napojów (ja lubię te grubsze, barowe) i niech każdy wali ze swojej. Dbajcie o zdrowie.
#cpunskiprotip #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 51
  • Odpowiedz
@Triplesix: Wiem jak to wygląda. Bez sensu w ogóle, nie? No ale jak ktoś chce to i tak będzie ćpał, nie wytłumaczysz, nie powstrzymasz. Można jedynie podpowiedzieć jak zrobić to w najmniej szkodliwy sposób.
Ale w sumie masz rację, beka trochę, ćpuny dbające o zdrowie xD
  • Odpowiedz
@Christophy: Dzięki za wyjaśnienie. Jeśli masz coś więcej na ten temat to chętnie poczytam.

Ogólnie fajnie by było gdyby ktoś bardziej kumaty niż ja wypowiadał się w tych wpisach. Ja się ani na biologii, ani na chemii a tym bardziej na neurofarmakologii nie znam więc jeśli ktoś chciałby podzielić się swoją wiedzą, poprawić moje ewentualne błędy lub samemu napisać coś w temacie dragów ale z naukowego punktu widzenia to byłoby bardzo
  • Odpowiedz
@wykop1986: wrzody żołądka, mówi to Panu coś?
Poza tym przez żołądek słabiej a dłużej trzyma... No i nie ma to jak szczypanie w nosku.
@ciezka_rozkmina: @enterthevoid:
Co do płukania nosa solą fizjologiczną ma to jeden minus. Obkurcza śluzówki więc następne strzały nie wchodzą tak gładko. Nos czyścimy solą na końcu zabawy.
No i ja zwykle waliłem dubeltówkę żeby jedna dziura nie dostawała dużej dawki tylko obie po mniejszej. Nos
  • Odpowiedz
  • 6
@Tomasz_Bickowy Ja też lubię grube loty na imprezach ale jak patrzę z perspektywy czasu to nie zawsze był to dobry pomysł. Mam wiele dobrych wspomnień, chwil z wyjątkowymi ludźmi, grubych imprez z dragami w tle. Nie zapomnę tych cudownych dni i ludzi do końca życia.
Ale też w #!$%@? żałuję i w sumie to głównie się wstydzę tego jak na niektórych imprezach byłem porobiony, morda lata, oczy #!$%@?, gadam bez przerwy z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciezka_rozkmina: xD stowka to jeszcze moze jaks "lans" ja widzialem jak w robocie zwijali zwite z dychy. Sila rzeczy ma ona chyba wiecej zarazkow itd. Ale ja mowie tak jak ktos jest na tyle glupi ze cpa jakies gowno z 10zl to nie warto strzepic ryja bo mu juz nic nie pomoze
  • Odpowiedz