Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie do tych z Was którzy mieli styczność z krzesłem obrotowym Markus z Ikea. Jak z wygodą i stanem technicznym po dłuższym okresie użytkowania? Muszę zmienić krzesło w gabinecie i szukam czegoś, ale problem jest taki, że dziś pójść do sklepu i usiąść na krześle graniczy z cudem. Siedze przy komputerze czasami 17 godzin bez przerwy aż mi plecy odpadają (taka praca).

W sklepach mały wybór, w internecie od cholery tylko jak przyjdzie takie krzesło to można się zdziwić. Już 2 razy zamawiałem przez internet i 2 razy odesłałem. Przeleciałem wszystkie sklepy w mieście i jest bardo mały wybór a jak są to strasznie dziadowskie :/ W IKEA siedziałem na tym markusie i całkiem spoko, ale 600 zł za fotel z IKEA? Tam większość rzeczy jest z papieru i wiele razy kupując tam meble plułem sobie w brodę :D

#ikea #meble #krzeslo #fotel #markus #ikeafamily #biuro #meblebiurowe
  • 10
Ja Markusa sprzedałem po kilku miesiącach bo plecy wysiadały mocno, więc nie polecam.. sam teraz jestem na etapie poszukiwania krzesła i w planach mam wybranie się do sklepu ze zdrowymi krzeslami na sprężynie, mają możliwość wypożyczenia na kilka dni i będę testował, minusem jest tylko cena ale jak dają na kilka dni na testy to pewnie wiedzą co sprzedaja... ;) Markusa odradzam :(
@KarakanPL: ok, tylko skóra EKO. Mam teraz taki jeden cud techniki z allegro (czyt. import z aliexpress, jak 90% tamtejszych produktów). Po roku skóra na siedzisku popękała. Żadnej eko skóry na fotelu.
@KarakanPL: To już wolę kupić droższe, nawet za 2000 zł niż takie badziewie z allegro. Już to przerabiałem, to są jakieś atrapy krzeseł, nie krzesła. O Markusa zapytałem bo stacjonarnie tylko na nim miałem okazje usiąść, wydaje się być wygodny ale niewiele produktów z IKEA jest dobrych jakościowo.
@undercut: kupiłem Markusa z eko skórą około rok temu i mogę polecić. Krzesło ciągle wygląda jak nowe, nic nie trzeszczy, skóra jak w dniu zakupu. Siedzę na nim po koło 8h dziennie i jest ok tzn. nie zauważyłem u siebie żadnego nadmiernego zmęczenia siedzeniem. Za te pieniądze nic lepszego nie znalazłem.