Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki,
Czy jest ktoś tutaj z #uk #westmidlands który pracuje w #webdev a dokładnie #frontend? Szukam pracy jako Junior Front-end, niestety są tylko 3 ogłoszenia w tym dwie z agencji w ogóle się nie odzywaja po zaaplikowaniu. (szukam ogłoszeń na Reed, Indeed)
Jakby ktoś coś wiedział, to dajcie znać na pw, podam tam portfolio i cały stack który ogarniam :)

Pozdrowki
  • 8
  • Odpowiedz
@snapszop: Ja też powoli szukam :) Odpal mapę googla i powpisuj hasła typu "web design", "creative media", potem otwieraj lokacje i sprawdzaj strony. Na wielu są ogłoszenia o pracę, chociaż na juniora tylko jedno znalazłem.

@trustME: na SO dla juniorów jest skandalicznie mało.
  • Odpowiedz
@bacteria: @vilay: cześć, odpisalem Wam wczoraj jak coś :)
@eoz: zauważyłem, że jakoś od zeszłego miesiąca jest coraz mniej ogłoszeń, moze w kwietniu będzie więcej, po zakończeniu roku podatkowego?
  • Odpowiedz
@snapszop: czytalem. Moim zdaniem powinienes szukac firmy, ktora przyjmie entry-level i wyszkoli bo na juniora to z githuba troche malo. Wyglada jak bys ze 2 kursy na w3schools zrobil :)_ Ale nie odpuszczaj i szukaj tylko obniz poprzeczke do entry-level
  • Odpowiedz
@snapszop: hm, czy ja wiem... martwy okres na początku roku bardziej daje się we znaki w fabrykach moim zdaniem, chociaż nie będę się kłócił. Warto szukać i tak, naczytałem się już że co by nie było, masz dużo większe szanse na pracę jeśli startujesz bez agencji (zresztą sporo firm dopisuje w ogłoszeniu, że agencjom dziękują).
  • Odpowiedz