Wpis z mikrobloga

Na początku stycznia zarezerwowałem sobie na booking.com nocleg w pewnym pensjonacie który nazywa się "Blisko Morza" za 2dni 800zl teraz dostałem wiadomość że nagle na te dni obiekt nie jest udostępniany. Pewnie tylko dlatego że teraz ceny w tych dniach poszło ostro w górę. #kolobrzeg #sunrise teraz jestem bez hotelu bo jak patrzę ceny to koło 2-3k trzeba dać. #jakzyc
Pawciosl - Na początku stycznia zarezerwowałem sobie na booking.com nocleg w pewnym p...

źródło: comment_k7XPxcBh4N2KD4phLg34NShmt7KOfuwt.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Pawciosl: trochę #januszebiznesu ale co poradzisz kiedy kołobrzeg wtedy przeżywa prawdziwe oblężenie i mozna kilkakrotnie więcej zarobić za wynajem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mogę udostępnić stodołę z sianem 15min od SF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Poldek0000 tam niżej jest napisane że booking com nie odpowiada za wiadomości które idą od hotelu. Mogę się założyć że po prostu ktoś do nich dzwonił dał ofertę na te dni a oni odrazu napisali do booking żeby anulować moją rezerwację
  • Odpowiedz
@Pawciosl: To jest #!$%@? bracie, mieszkam w Edynburgu i co roku na festiwal przyjezdza tu tysiace ludzi z calego swiata. Ceny wynajmu dostaja #!$%@?. No i na Fejsie kiedys przeczytalem post jakiegos polskiego, starszego malzenstwa w ktorym desperacko szukali pokoju na 2-3 miesiace bo landlord #!$%@? ich z mieszkanka, ktore wynajmowali zeby wynajac drozej turystom... To dopiero #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz