Wpis z mikrobloga

@KlemensXXIV: @nienawidzejanka: Ja rok temu sprzedałem kilka dorosłych samic profesjonalnemu hodowcy, który jak się później okazało zajmował się wyłącznie tym i miał około 300 samic do rozmnażania. Tylko, że on wszystko sprzedawał za granicę (Niemcy, Czechy). Przyjechał dosyć drogim autem, więc jak widać da się z tego wyżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samica + samiec poecilotheri mettalicy to jakieś 800 zł, jeśli uda się rozmnożyć to
  • Odpowiedz
@nienawidzejanka: W kokonie znajdują się nimfy, które po otwarciu kokonu potrzebują w zależności od gatunku 1-2 miesiące, żeby stać się L1 które już są powszechnie w sprzedaży. Co do sprzedaży przed kolejnymi wylinkami to wiadomo jak jest, że im wyższa wylinka tym pająk droższy, ale znów większe ryzyko, bo czasami się zdarza, że L1 umierają bez powodu, a poza tym tak jak zajęcie się kilkoma pająkami to przyjemność to przy kilkudziesięciu
  • Odpowiedz
@makafaka: ja zaczynałem z terrarystyką około 12 lat temu. Rozmnażałem, jeździłem na giełdy, kupowałem hurtem, sprzedawałem z biciem 600% czasami, później rynek się trochę zepsuł, terrarystyka spowszedniała. Robiąc to tylko dla pasji jako 16-17 latek miałem odłożone 20 000 zł na samochód, nowego kompa z monitorem 24 cale, nową gitarę, piec marshalla 100 watów. Dało się z tego żyć. Najbardziej opłacało się kupować całe kokony w Czechach, dzielić do pojemników na
  • Odpowiedz