Wpis z mikrobloga

@Moderacja, dlaczego za brak tagu "polityka" jest sztum, a brak tagu "randomanimeshit" to już nie problem?
Mnie na przykład mniej przeszkadzają prawacko-lewackie wysrywy albo Tusk przebrany za Niemca czy drący mordę Kaczyński niż quasi pedofilskie treści z narysowanymi chińskimi dziewczynkami. Podejrzewam że nie jestem w tym odosobniony.

Więc poproszę uprzejmie o odpowiedź, dlaczego uważacie że wrzucający chińskie bajki bez tagu są według was w porządku.
#moderacjacontent #moderacja
advert - @Moderacja, dlaczego za brak tagu "polityka" jest sztum, a brak tagu "random...

źródło: comment_bqbhMUdsiKidIi9dYXI9dGNvhb1coeFy.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Moderacja: czekacie na poniedziałek aż będzie dostępny ktoś, kto pełne zdanie potrafi napisać, czy po prostu nie potraficie nic sensownego odpowiedzieć? bo serio nie rozumiem tego braku odpowiedzi z waszej strony.
  • Odpowiedz
@Moderacja: jak tam? zamierzacie mi odpowiedzieć, czy olewka totalna? trochę czasu minęło, więc przypomnę pytanie:

Dlaczego uważacie, że brak tagu polityka utrudnia korzystanie z serwisu, a brak tagu randomanimeshit już tego nie utrudnia?
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Moderacja: jezus maria, czy tam ktokolwiek u was potrafi czytać? nie wierzę, że macie problem ze zrozumieniem prostego pytania, które brzmi:

Dlaczego uważacie, że brak tagu polityka utrudnia korzystanie z serwisu, a brak tagu randomanimeshit już tego nie utrudnia?
odpowiedź "tag polityka jest domyślnie na czarnej a tag nsfw ma filtr" to NIE JEST ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE.

nie pytam dlaczego moderujecie tag polityka
nie pytam dlaczego moderujecie tag nsfw
nie
  • Odpowiedz
Dlatego moderujemy tylko te dwa tagi.


@Moderacja: To może zmienicie opis zgłoszenia - Nieprawidłowe tagi (dotyczy tylko treści o charakterze polityka, nsfw) Wtedy skończą się narzekania na was, że odrzucacie zgłoszenia na inne tagi.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

sprawa została już przez nas wyjaśniona


@Moderacja: bardzo was proszę, wklejcie mi link do tego wyjaśnienia, bo przejrzałem Wasze wpisy i nic takiego nie znalazłem.
chodzi oczywiście o odpowiedź na moje pytanie, a nie na wymyślone przez Was, którego nie zadałem.
  • Odpowiedz
@Moderacja: no jak tam, namyśliliście się już? znaleźliście linka do tej waszej rzekomej odpowiedzi?
bo unikając odpowiedzi w taki sposób wyłącznie się ośmieszacie, nie wiem co chcecie osiągnąć.
  • Odpowiedz
@Moderacja: czy może to dziś jest ten dzień, w którym przestaniecie udawać i przedstawicie to wyjaśnienie, na które się powołaliście? Ponieważ już trochę czasu minęło od ostatniego zadania pytania, pozwolę sobie powtórzyć moje zadane już wielokrotnie pytanie

Dlaczego uważacie, że tylko brak tagu polityka utrudnia korzystanie z serwisu, a brak tagu randomanimeshit już tego nie utrudnia i pozwalacie dodawać wpisy z anime bez tagowania?
  • Odpowiedz
@Moderacja: kolejny raz w gorące trafia nieotagowane celowo anime. pomijając już debili którzy plusują komentarze, na serio nie widzicie że to jest problem i utrudnia korzystanie z serwisu? czy tam ktoś z was jest w stanie jakieś jedno zdanie na temat sklecić, czy wasza rola ogranicza się wyłącznie do wstawienia lenny'ego tu i ówdzie i odpowiadania frazesami nie na temat?
  • Odpowiedz
@Moderacja: i znów nieotagowane anime w gorących. kolejny dzień pod rząd. myślę że obiektywnie można stwierdzić, że problem jest powtarzalny, dlaczego nie chcecie tego uznać?

i tak z czystej ciekawości - wasz brak odpowiedzi ma oznaczać, że jesteście obrażeni jak dziecko, od którego się coś wymaga, czy próbujecie utrzeć mi nosa? bo jako komórka portalu odpowiadająca za kontakt z użytkownikami strasznie źle to o was świadczy.
  • Odpowiedz
@wykop @a__s - nie macie problemu z tym, że osoby zajmujące się moderacją, (jednostka która jest w pierwszej linii kontaktu z użytkownikami) mają problem ze skleceniem dwóch zdań odpowiedzi na pytanie?

chciałbym uzyskać prostą, logiczną odpowiedź na pytanie, dlaczego poszczególne tagi są traktowane przez moderację nierówno - za brak tagu polityka jest kara, a za brak tagu randomanimeshit nie ma konsekwencji. Mimo że sytuacja w przypadku dwóch tagów jest podobna
- osoby
  • Odpowiedz