Wpis z mikrobloga

Napisałem mega długi post, ale przepadł bo coś kliknąłem... Tak. Napiłem się z kumplem. Na szczęście jutro na 11 więc komunikacja miejska będzie grana! W barach w Białymstoku trzęsły się ściany! Niestety podczas meczu tylko pobieżnie przeglądałem tag #mecz. Aha, tak wiem spamowałem tagiem #ekstraklasa ostatnimi czasy! Wybaczcie jeżeli przesadziłem! Po meczu z Lechią pisałem dawać Legię! A teraz krzyczę " @Oskarek89 lecisz na czarną za to że jesteś zwykłym prostym bucem bez kultury! I tak, chętnie bym ci to powiedział w twarz! A sam mecz? Myślę, że większość widziała, że Legia nie wychodziła za swoją połowę... Nawałka na trybunach, a na boisku Pazdan, Jędrzejczyk, Mączyński i ewentualnie Frankowski i Romanczuk (który zjada Mączyńskiego swoją drogą)




#mecz #ekstraklasa
  • 10
@Maver87: Ostatni odcinek misji futbol oglądałem i praktycznie nic nie było wspomniane o tym w jakim stylu Jagiellonia rozbiła Lechię. Tylko przez parę minut o tym co się dzieje z Lechią. Jak Legia wygrała ze Śląskiem to wtedy pół odcinka o tym ''jak Legia pięknie gra'', ''a jakie transfery!'', jakby po jednym mecz już przyznali im mistrzostwo. Wczoraj po meczu słuchałem weszlo.fm i muszę przyznać że duży szacunek u mnie zdobył
@The_Merchant:

Później w audycji weszlo.fm dzwonił kibic Legii i mówił ,że żaden piłkarz Jagiellonii nie znalazł się w ich podstawowym składzie. Ja uważam przeciwnie.


Nie wiem co to za kibic, ale najwyraźniej niewiele wie o piłkarzach Legii i swoim klubie. Pazdan trafił z Jagi prosto do pierwszego składu Legii. Oferty za Czernycha też jakieś podobno były. Interesowali się również Karolem Świderskim. Poza tym w zeszłym roku był płacz dlaczego Żewłakow zablokował