Wpis z mikrobloga

Rafonix mści się na #danielmagical. Najśmieszniejsze jest to że wszystkie przeróbki jakie powstają pokazują #danielmagical w negatywnym świetle ale prawda jest taka że ta kur.. z domu dziecka której wcześniejsze życie to pasmo nieszczęść, zgrywa twardziela a jak co do czego przyszło i miał wpaść do Łodzi to po dziś dzień do niej jedzie chodź obecnie mieszka w Piotrkowie. Więc się pytam czemu z tego odpadu ludzkiego tworzy się pierwszego wojownika YT a w praktyce jest pozerem i sprzedajna szma..... Odważna tylko w czterech ścianach swojego mieszkania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PS. Wiem że to tylko dla beki ale praktycznie większość tych przeróbek gloryfikuje tą amebe.


#patostreamy #patostream #danielmagical #gural #rafonix
i.....s - Rafonix mści się na #danielmagical. Najśmieszniejsze jest to że wszystkie p...
  • 39
@iustitia_ad_omnes: Prawda jest taka że jak faktycznie chciał by się bić z @daniel-zwierzynski to by wyszedł na gali do tej konfrontacji a teraz widać ewidentnie że obsrał zbroję i najlepiej zakończyć ten temat bo to tu już nie ma czego komentować chciał się bić mógł dalej trenować i mogli się bić. Tak że #rafonix obsrałeś zbroję i wiadomo że boisz się przyznać do tego publicznie. ( ͡° ͜ʖ ͡
@iustitia_ad_omnes: I po co Lordoza miał jechać do Łodzi ? Daniel i tak by nie chciał sie bić nawet w jakiejs obskurnej piwnicy bez świadków. Zresztą jak by Lordoza przyjechał do Łodzi to Tucznik by sie chował za kolegami (w Toruniu też chodzi kanałami albo z kilkoma parobkami). Ludzie cisną Tucznika w necie (na miescie też z nim jadą) i robią z niego beke bo wiedzą że to zwykły internetowy pajac
@ToTylkoPajonk jak po co miał przyjechać? Chodź o konkretne słowa, miał przyjechać w umówione miejsce pod Galerie w Lodzi (gdyby przyjechał to pokazały że się nie boi ale tego nie zrobił) uważam że jeśli nie zamierza się czegoś robić to nie mówi się o tym tak jak by się miało zrobić. Nie twierdzę że Daniel to pierwszy wojownik ale umowa była taka że mieli walczyć ze sobą na gali czyż nie? A
@ToTylkoPajonk: w Toruniu gruby lata kanałami xd ? stary nie chce być jego obrońcą bo lubię oglądać dymy na pato ale w dupie byłeś gówno widziałeś sama U2 to pato osiedle bo to PDG gdzie grube osoby tu mieszkają i jak by gruby taki łeb był nie miał znajomości by został przez nich wyjaśniony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GreenTeam Też tak samo myślę, po co są te całe obiecanki odnośnie walki jeśli w ostatecznym rozrachunku się rezygnuje? Dla mnie to typowe zachowanie pod publikę i zwykle pozer stworzyć co to nie ja. Wszystko rozchodzi się o obietnice. W internecie każdy jest mocny ale internet nie jest wyznacznikiem odwagi.
@iustitia_ad_omnes: Przecież Daniel nie chciał sie spotkać z Lordozą więc jakie "miał przyjechać w umówione miejsce" ? Borowik Lordoza nie obsrał sie Tucznika tylko obsrał sie podpisywać jakieś dziwne umowy no i wiadomo że nie chce mu sie przygotowywać do walki. W sumie to jego błąd że zaproponował Danielowi walke na gali.

@GreenTeam: Gruby nie mieszka na U2. Jak jest na U2 (jest tam raz w tygodniu) to boi sie
@THERMOKAD pewnie ze chodzi o biznes, pieniążki muszą się zgadzać, a w razie gdyby się nie zgadzały to zawsze przecież można stworzyć jakąś drame i znów oglądalność się zwiększy a co za tym idzie zyski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GreenTeam: To że mieszkał na U2 nie znaczy że ludzie mają z nim trzymać sztame. Jedynie kto go lubi na podgórzu to jakies dzieci i parówy a to że kupił koszulke to nikogo nie interesuje. Spokój ma bo nie chcą sie do niego pruć bo wiedzą że nic nie znaczy i do tego jest konfidentem i po #!$%@? ludzie mają sobie robić lipe ? Nie bede sie tu pucował co i
@ToTylkoPajonk: Wpadnij do Torunia i z nami tu pogadaj na PDG to zobaczysz jak tu jego życie wygląda może sobie latać śmiało i lata po Trn też śmiga gdzie chce i w #!$%@? nie zarobił więc skontroluj psychofanie rafona i wróć to rzeczywistości pierw wiedz jak jest potem pisz ja jestem z Trn więc wiem jak jest. a w #!$%@? grubego mam ale #!$%@?ą mnie takie z dupy wyjęte dowodami niepotwierdzone
@ToTylkoPajonk z tego co mi wiadomo mieli się rzekomo spotkać pod galeria łódzka ostatniego dnia ich pobytu. Co do umowy nie do końca możemy się wypowiadać bo tak właściwie to żaden z nas jej nie widział. ( ͡º ͜ʖ͡º)