Wpis z mikrobloga

Witam, znalazłem w skrzynce ulotkę Netii z ofertą internetu 100 Mb/s za 39 zł miesięcznie + 1 miesiąc za 1 zł, umowa na rok. Czy ktoś posiada taką usługę? I czy są jakieś haczyki, dodatkowe opłaty? Nie interesuje mnie tv, tylko sam internet na kablu. #netia
  • 10
  • Odpowiedz
@Avandrim: To jest całkiem inna oferta.
@broker: Miałem to co mówisz. Płaci się faktycznie 39 zł za 100 mb/s i umowa na rok, domyślam się że ulotkę znalazłeś gdzieś w skrzynce? Jedyne co trzeba później zrobić do deaktywować usługę bezpieczny internet czy jakoś tak, niestety telefonicznie.
  • Odpowiedz
@Avandrim: na dole jest podany kontakt do "opiekuna budynku", więc zakładam, że ta oferta jest u mnie dostępna. A miedź to masz na myśli łącze telefoniczne dawnego Dialogu?
  • Odpowiedz
@broker:
oferta jest dostepna wszedzie, ale nie wszedzie netia ma swiatlowod, tam gdzie nie ma opierdzielja naeta 'do 100 mb' a rzeczywiscie jest 30 i gdy sie orientujesz jest juz za pozno. Tak netia chyba przejela dialog
  • Odpowiedz
@broker: Dokładnie miałem to samo, opiekun budynku. Jeżeli masz taką ofertę to raczej będziesz miał faktyczne 100mb/s. Awaryjność, zdarzyły mi się w ciągu roku ze 2-3 awarie, ale raczej spoko.
Jedynie co to ten ich router jest mega #!$%@? i jeśli możesz do podpinaj kabel. Do tego jeszcze jedna rada, nie próbuj nawet dzwonić na infolinię w razie problemów tylko pisz do nich na facebooku.
  • Odpowiedz