Wpis z mikrobloga

Witam znowu! Ketchup o który prosiło wiele Mirków odpada. Tym razem jest to Madero, który miał 1653 głosów (30,5%). Najmniej licznym ketchupem w tej rundzie okazał się Helmans który miał 124 głosów.
A więc zaczynamy kontynuacje. Głosujemy na najgorszy!
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka (powoli zbliżami do 800 obserwujących, za co serdecznie dziękuje!)
oba-manigger - Witam znowu! Ketchup o który prosiło wiele Mirków odpada. Tym razem je...

źródło: comment_U65YsMekiDWwQYOavYskNqaboLyvgG0M.jpg

Pobierz

Który najgorszy

  • Kotlin 5.6% (236)
  • Heinz 2.8% (120)
  • Hellmans 2.8% (120)
  • Mc Donald 24.2% (1030)
  • Roleski (ketchup Markowy) 7.5% (320)
  • Włocławek 12.3% (521)
  • Pudliszki 11.6% (491)
  • Dawtona 17.9% (759)
  • Fanex 15.3% (651)

Oddanych głosów: 4248

  • 101
@yeloneck no właśnie. O to chodzi. Ludzie wybiorą to co im bardziej smakuje. Jedni wolą więcej octu a inni mniej. I #!$%@? nie przeskoczysz tego. Takie zabawy częściej służą tym dyskusjom niż wyborowi produktu
@nokash: ja tam lubię akurat te zabawy :D Bardziej chodzi mi o fakt, że mimo tego, że lubię Heinz'a, Kotlina i Pudliszki, to niestety smak octu już mniej. Druga sprawa, że Kotlin i Pudliszki zawsze były uważane za markę "premium" wśród ketchupów i tak jakoś się utarła opinia, że przecież musza być dobre, bo drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@johnkashtan: No cóż każdy ma inny smak. Mój ojciec np. nienawidzi keczupu z biedry "Tomatino" bo odkąd zmienili w nim 'recepturę' to zaczął mu smakować jak słoma xD A wg mnie keczup zyskał na smaku.

Przyznam Ci się że nie jadłem tortexu jeszcze ale czytając wpisy na wykop uznałem że to ucieleśnienie zła. Gdzie mogę go kupić?
@yeloneck: do tego zmienił ostatnio nazwę i już nie jest McDonald's ale "tomato ketchup". I jego, oraz Madero nieobecność w finałowym zestawie przeczy argumentom większości anty-Tortexiarzy, jakoby cenili ilość pomidorów i składniki.
@to267224: swoją drogą, jako ciekawostka - są 2 ketchupy Madero. Jeden właśnie ma chyba 233g/100 i jest robiony "gdzieś tam" a drugi ma 277g/100 i jest robiony pod Poznaniem. Tego szanuję bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)