Wpis z mikrobloga

@Rosiq
@Kic3k właśnie chciałem odradzić BGŻ BNP przelewy lubią być niedostarczane. Pomoc w banku to sami tempi ludzie, blokują pieniądze z dupy i trzeba iść do banku żeby Ci saldo zaksięgowane zdjęli. Nie polecam
@Kic3k: logowanie czytnikiem jest, przelewów stałych z apk nie dodasz (a przynajmniej tak mam na iOS), ale można to zrobić logując się w przeglądarce do serwisu internetowego.
Natomiast przelew jednorazowy czy też przelew do dodanego w serwisie odbiorcy można puścić z appki.
Do tego w ramach appki obok blika jest też fajna opcja płatności np za parkingi etc.
@wojciechwaw: ja jako student mam tańszą taryfę. Starsi mają opłaty za:
- Przelew24 (za zakupy internetowe, opłatę można ominąć płacąc kartą kredytową lub Blikiem)
- zlecenia stałe
- opłatę za kartę można dostosować: stała bezwarunkowa, darmowa po 5 płatnościach, darmowa po zrobieniu płatności na sumę 500 zł
- wypłaty z bankomatów obcych płatne, można kupić pakiet darmowych wypłat lub wypłacać Blikiem za darmo (co niejako rozwiązuje problem, bo wystarczy bankomat Euronetu
A ja chcę tylko powiedzieć, że infolinia BZWBK rozwiązała mi problemy, które nie śniły się filozofom, więc wielki szacun dla nich za to <3