Wpis z mikrobloga

Hej kumple z #haxball, nie wiem czy pamiętacie o #wykopfootballcup ale chłopaki prężnie tam działają.
Sam nie jestem do końca na bieżąco, ale chyba nikt z Was nie zdecydował się na zostanie kapitanem więc ktoś nim być musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co ogarniam to będę musiał podać tylko pozycje zawodników oraz ich (nasze) nicki. Jest też opcja dodania własnych strojów z własnymi grafikami, ale ja sam tego nie ogarnę, ale jak jest ktoś chętny to piszcie do mnie to się dogadamy współnie. Tutaj jest poradnik mirka @4d1n jakby ktoś chciał.

Zawołam @amp bo kiedyś robiłeś loga PZH i banner "łączy nas haxball" to może tutaj też coś ogarniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W razie co będę wołał, jakby ktoś chciał do drużyny to chyba możemy zmieniać nicki, polecimy subiektywnie według zasług jeśli będą inni chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#haxball
  • 10
Wołam zainteresowanych (44) z listy Haxball
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @freund @porque @PlecSchrodingera @PiccoloColo @Otter @Manderigon @Janusz_Cebula @Elthiryel @dziubeQ @dofniel @Cimcirimci @bart13 @Baron_Al_von_PuciPusia @baletny @DizzyEgg @Zircon @sunshine_ @redheart @PrawdaWasWyzwoli @camillo1128 @bersking @karamba16 @szpecek @therealhajto @lonely097 @rosiu93 @PawianZbok @galaxy42 @Fizyk_kwantowy @Millander @happihappi @Patey @stekelenburg5 @0x686578 @dawid_kedzierski @Crisss @Rovan @Przem10 @VanGogh @Lajz @8Dawid88 @parachutes @