Wpis z mikrobloga

Hej Miraski jest promocja, jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem nowego IQOS za 200zł to prośba o kontakt na priv :) w ramach zestawu jest cały sprzęt + 5 paczek gratis.

Nie mówiąc o tym, że przed zakupem oczywiście przysługuje tygodniowy test na czas którego dostaje się sprzęt i również 5 paczek wkładów :)

#iqos #epapierosy #papierosy
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sofa: tona rzeczy - to, że truje prawie tak jak zwykłe fajki, że śmierdzi, że nie da się precyzyjnie dozować nikotyny, że jest drogi, że ma smak tytoniu tylko, że jest mało wydajny... To tak na początek ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waspin: Śmierdzi sianem, smakuje też nie tak jak powinien papieros, ale jest w miarę ok moim zdaniem. Myślałam nad powrotem do efajek, bo 16 zlotych codziennie trochę boli. Pico nadal jest dobrym wyborem?
@reksiuwielki: Luz. Po prostu do całego spektrum negatywnych opinii na jego temat dochodzi jeszcze wzbudzająca kontrowersje zależność zbiegu legislacji Ustawy traktującej m.in. o akcyzie na "elektroniczne papierosy i wyroby nowatorskie" i wprowadzaniu tego wynalazku do obrotu przez jednego z gigantów branży tytoniowej. Ptaszki ćwierkają że odpowiednie lobby nie próżnowało przy pracach nad Ustawą...
Stąd waperów nerw bierze na samo tylko słowo "iquos" :/
@roll_nick: Rozumiem... a z ciekawości o jakich negatywnych opiniach piszesz - o subiektywnych tak? bo ja skończyłem właśnie tydzień testów i właśnie widzę same zalety także z ciekawości rozpoznałbym temat ponieważ poza sponsorowanymi artykułami w necie nic nie znalazłem.
@Waspin: właśnie skończyłem tygodniowy test i mam nieco inne przemyślenia...
dostałem 5 paczek których po 7 dniach jeszcze nie skończyłem - przez ten czas wypaliłbym co najmniej 2-3 paczki więcej a nie czuje niedosytu pod względem nikotyny ;)
Czy truje prawie tak samo jak fajki - nie sądzę, filtr po skończeniu palenia jest czysty to po 1. Jednak masa substancji smolistych się nie wydobywa i nie trafiają do płuc. Sporo trenuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czy truje prawie tak samo jak fajki - nie sądzę, filtr po skończeniu palenia jest czysty to po 1. Jednak masa substancji smolistych się nie wydobywa i nie trafiają do płuc. Sporo trenuje i do tej pory odkąd wróciłem do palenia czułem zatkane płuca i uwierz mi, że czuje kolosalną różnicę na plus.

Nadal np w e-p podgrzewasz ok 10 substancji, tutaj - ponad 400, wiele z nich produkuje złożone związki aromatyczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@reksiuwielki: jasne, ja też nic do użytkowników iquosa nie mam. Kiedyś (może teraz też) P-M płacił sporą kasę na marketing szeptany, który polegał na tym, że na tag #epapierosy wchodzili prawdziwi debile, nie mający pojęcia o czym piszą i próbowali uskuteczniać kampanie na zasadzie "a czy wy wiecie jakie są wspaniałe, zbawcze iquosy i o ile lepsze od Waszych murzyńskich wynalazków?" Stąd lekka uraza. A reszta to odpowiedź dla Sofy, która
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waspin: rx to kloc, myślałam bardziej nad powrotem do evica vtwo. Ten melo nie powala, jakbym chciała jakiegoś limitlessa czy inne rta (nie jestem na bieżąco), ale z mniejszym klocem niż rx to co byś polecił?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A reszta to odpowiedź dla Sofy, która jest moją sekretną ukochaną i kiedyś ją porwę, zamknę w piwnicy i będzie mi rodzić zdrowe dzieci ;)


@Waspin: Najpierw musisz mnie złapać, jestem jak chochlik; uciekam i drapie <3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sofa: z ciekawostek są nowe konstrukcje wykorzystujące mesh ale jako grzałkę a nie nośnik (vandy vape ma np RDA takiej konstrukcji), poza tym jak zwykle - ludzie frapują do Kylina i Ammita, ja siedzę na Aro Supreme a z dolnozbiornikowych jest zylion nowych.
A tam, wystarczy wyłożyć zanętę i może się jakoś skusisz. A w piwnicy się za daleko nie nauciekasz a i głodnej się nie chce drapać ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mesh jako grzałkę


Cooo? Jak to działa?
Słyszałam, że nowy aromamizer supreme wyszedł, obczajałeś? Poprzedni aro co miałam był genialny i chyba się skuszę na ten parowniczek. Tylko jakie zasilanie? Ten mniejszy rx jest spoko czy też ma płytki pin?
@Waspin: nie żebym bronił ale drogi napewno nie jest biorąc pod uwage że do testów dostajesz 5 paczek i do urządzenia kolejne 5. Urzadzenie kosztuje Cię 100zł. Nie chce porównywać IQOS do epapierosa bo to zupełnie dwie inne rzeczy.

Ja korzystam z IQOS tydzień, mam urządzenie na testach i komfort w prównaniu ze zwykłymi fajkami jest nieporównywalny, na plus jest to że jeszcze bardziej uświadomiłem jak #!$%@? jest uzaleznienie od nikotyny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blogers: no super. Rozumiem, że wypalisz te 10 paczek heetsów i następnych już nie kupisz? Bo sensowny zestaw e-p kosztuje 200zł ale różnica w cenie liquidu bardzo szybko sprawia, że wychodzisz na plus. Poza tym fascynuje mnie ta rozbieżność, bo oficjalna cena w ich sklepie dla frajerów to 400zł
@Waspin: Będę dalej zakładnikiem koncernu tytoniowego, ale nie będzie mi smierdzialo z buzi i ubrań oraz moje płuca, gardło itd, przyjmą mniej syfów zawartych w dymie(tak wiem heetsy mają 400 substancji a epapierosy 10) fajnie by było jakbys się podzielił źródłem skąd takie info o ilości substancji.
Jeżeli chodzi o rozbiezność cen to pewnie wynika to z tego że więcej koncern zarobi na wkladach niz na urzadzeniu.
Oficjalna cena w ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blogers: to proste, w liquidzie do e-p skład masz na kartonie - glikol, gliceryna, nikotyna i ileś aromatów spożywczych na bazie glikolu. A w heetsach masz normalny tytoń (razem z pesty- i herbicydami - wiesz, że tytoń nie jest spożywczy i można robić cholernie agresywne opryski bez konsekwencji?) plus substancje ułatwiające pirolizę, przeciwzbrylające, dodatkowe aromaty (tak, dodaje się aromaty, inaczej papierosy byłyby jak wino - każdy nieco inny, a są identyczne)