Wpis z mikrobloga

#eh #rodzice #propaganda #komputer
Super. Mija już 6 miesiąc od zabrania mi mojego main kompa. Nadchodzą moje urodziny, ja sie staram, pomagam, pracuje i #!$%@? - matka mi wlasnie powiedziala ze komputer to zlo. A juz sie cieszylem. #!$%@?, od teraz nawet palcem nie kiwne zeby cos pomoc, bede sie musial do konca licbazy przemeczyc... A szkoda, bo chcialem cos zaczac na yt nagrywac...
  • 21
@Thou Nie, absolutnie. Chciałem tylko podkreślić, że nie nie jestem jakimś bachorem i bananowcem który chce wszystko na pstryknięcie, tylko normalnie prowadzącym się chłopakiem.

Trudno zarobie sobie sam albo wezme na raty i po problemie. Oni z tego komputera nie korzystają, chociaż by sprzedali komuś co by z niego miał pożytek, a tak sie kurzy i #!$%@?.
@mateusz-bylinski: to dlaczego stwierdzasz, że nie kiwniesz palcem jeśli nie chcą Ci go oddać? Pomagać powinieneś tak czy inaczej. A z drugiej strony może to taki mało przyjemny sposób, żeby Cię nauczyć zaradności ;)
@Thou: No i dobrze stwierdza, zabrali mi komputer, pomimo tego że dzieciak patologiczny nie jest tylko pracuje, pomaga, to jęczą że komputry to zło. Sorry, ale dobre i odpowiedzialne zachowanie powinno być nagradzane, a nie traktują go tak, jakby miał 5 lat. Jak ich oleje dopóki się nie dogadają to dobrze zrobi.
@Malorne: Tego nie powiedziałem. Poza tym nie znając kontekstu, czy i ile OP pomagał rodzicom a ile czasu spędzał przy kompie z góry zakładasz, że to rodzice są źli. Poza tym olewanie rodziców i bunt skierowany przeciwko nim jest bez sensu i nic dobrego nie da.
@Thou: Zakładam, że są źli, bo skoro pracuje (a dorosły podejrzewam nie jest), pomaga i zarabia to zabieranie mu komputera bo matka naoglądała się opinii matek w telewizji jest niepoważne i do niczego dobrego nie doprowadzi. Miałem podobną sytuację i sprawa jest prosta - jeżeli jestem na tyle duży, że mogę pracować podczas gdy reszta moich rówieśników leży całymi dniami do góry brzuchem, to mogę też podjąć decyzję ile będę grał
@Thou: Napisał, że niedługo dostaje wypłatę i szuka drugiej pracy zarobkowej. Jeżeli nie ma 18 lat to zabieranie takiej osobie komputera xD brzmi po prostu śmiesznie, nie uważasz?