Wpis z mikrobloga

@Rhados Kupuja nawet calkowite szroty dajac ci wiecej niz dostaniesz na zlomie. Pozniej sposoby na wyrejestrowanie, a samochod pociety na kawalki i sprzedany jako metale
@zygmunt3wazza: @Ulica: @Thirteenxiii: własnie temat jest taki że mam całkiem sprawnego Peugeota 206, 15 latek w dieslu i za 4000 nikt nie chce tego kupić i zaczynam się zastanawiać nad możliwościami. Bo auto jak ma 15 lat to musi być #!$%@? igła funkiel new, żadnej skazy na karoserii, diesel już jednak nie może dymić (nawet jak jest zimny i piłujesz go jak wściekły) a silnik ma się #!$%@? błyszczeć.
@piotr-bochen: też jest jakaś opcja. najbardziej boli że kupiłem za 7300, w naprawy itp. utopiłem niemal drugie tyle bo to wtryski, bo turbo, bo sprzęgło, to tamto i #!$%@? wie co a bawić się ze sprzedażą się już odechciewa
@Mirekzkolega: też zależy jak to jest. kupowałem w "trudnych warunkach" bo pożyczałem auto od ojca, on się #!$%@?ł że mu dupe zawracam a żona #!$%@? że tyle to trwa. no to mam #!$%@? kupione po szybkości. akurat teraz jak patrze to bym za #!$%@? nie wziął chociaż kupiony od kolegi ojca i że wszystko jest świetnie. sie okazuje że był tak zaniedbany że aż boli...
@piotr-bochen: z tego co czytałem to TSI zostało mocno poprawione pod względem szczelności pierścieni i wytrzymałości konstrukcji. a z moją jazdą to te magiczne 100 tys. km osiągnę za jakieś 10 lat także możliwe że wtedy już go będe sprzedawał ;p