Wpis z mikrobloga

Myrky, dlaczego tuż przed wjazdem nocnej na mirko robi się wysyp stulejacontentu typu "jestem przegrywem, życie jest #!$%@?, jestem 2/10 nigdy nie znajde mirabelki" ? Ktoś wytłumaczy to jakoś racjonalnie, czy mirko i veepok zamienia się w kloake do wylewania żali przez gimnazjalistów?
  • 15
  • Odpowiedz
@Anon2173 o tej godzinie zazwyczaj człowiek już nie pracuje w żadnym stopniu. Żalące się osoby przeważnie są same. Oba czynniki sprawiają, że takiemu osobnikowi niepozostaje nic innego jak iść spać, albo pomyśleć nad swoim życiem. Ból zaczyna doskwierac a jednym ze sposobów, aby się go pozbyć jest wyrzucenie wszystkiego innemu człowiekowi.
  • Odpowiedz
@Anon2173 facet jest kreatorem i twórca. To on zbudował to co teraz widzimy. Feminizm to sztuczny twór, który w XXI wieku niczego pozytywnego nie wnosi. Nikt z nimi nie prowadzi wojny, bo faceci z natury nie atakują kobiet. Zdrowa psychicznie kobieta jak i prawdziwy mężczyzna to w połączeniu silna broń. Nikt nikomu nie przeszkadza. Prawda jest taka, że jesteśmy sobie potrzebni bardziej niż to się może wydawać.
Jestem skłonny stwierdzić, że gdyby
  • Odpowiedz