Wpis z mikrobloga

Tylko ok 540 zł[159.99 USD] za Xiaomi Redmi Note 43/32GB z dostawą z Hiszpanii, szybko i bez VAT. Możliwe ok 373 zł z punktami!

Xiaomi Redmi Note 4. 3/32GB z dostawą z Hiszpanii

ok 540 zl [159.99 USD]
Cena bez kodu, można zbić punktami o nawet 50$, do ok 373 zł!!!
Dostawa z Hiszpanii [GW16] za 6.5$ [kurier 3-4 dni] bez ryzyka VAT. Polski magazyn wyprzedany.

Xiaomi Redmi Note 4 4G Phablet Android 6.0 5.5 inch, 3GB RAM, 32 GB ROM, Snapdragon 625 Octa Core 2.0GHz Fingerprint Scanner 5.0MP + 13.0MP Cameras, b20, metalowa obudowa, czarny.

#gearbest #telefony #xiaomi #sebeksspoleca

sebekss - Tylko ok 540 zł[159.99 USD] za Xiaomi Redmi Note 43/32GB z dostawą z Hiszpa...

źródło: comment_gAGQauLWHSp9jLQPHYbV4J6joc2GyXxN.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Zazdraszczam! Za recenzję na gb zwykle dają jakieś 50 punktów, więc nie wiem ile trzeba tych punktów aby obniżyć cenę aż o tyle.. Mają ludzie skilla ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wolny_narood według mnie warto jak chcesz ten telefon, taniej z Europy nie było nigdy, 159$ to najniższa cena jaka była. Co prawda była oferta z wysyłką z Polski za tyle samo ale teraz z Europy tylko Hiszpania. Z Chin jakbyś chcial to czarny kosztuje tyle samo czyli tez 159$ i czekasz 2mce.
  • Odpowiedz
@Elusznik: ok, DHL, a płaciles VAT?

ja pisząc o 2 miesiacach miałem na myśli wysyłke Priority Line która omija VAT , żeby nie było innych kosztów.

Jasne że kurier z Chin też idzie kilka dni.
Ale zwykle sporo kosztuje i bardzo często wpada na VAT generujac dodatkowe koszty.
  • Odpowiedz
@sebekss to nie jest gwarantowane, wejść i tak może, tak samo jak przy DHL jest szansa że nie wejdzie. Zdecydowanie warte swej ceny, bo gearbest wtedy nie miał priority line, a z Europy kosztował ponad 200$
  • Odpowiedz