Wpis z mikrobloga

@GM2L nie sugeruj się ceną przy ocenie, ja tę ze zdjęcia kupiłem za 2500 zł

@koniecswiatajestbliski problem że to olx a nie allegro więc transakcja niebezpieczna. Niby papiery są a na zdjeciu ich nie ma. Plus jest to model który chodzi znacznie drożej niż ten mój. Nie znam się na omegach więc nie pomogę. Trzeba poszperać czy coś się różni i podjechać.

Ale jeśli jest ok to mała szansa że wisi od
Pobierz Jarczur - @GM2L nie sugeruj się ceną przy ocenie, ja tę ze zdjęcia kupiłem za 2500 zł...
źródło: comment_VkSvw1mMW5QLkDM2IWcRJFzeKGWxIIaT.jpg
@Jarczur na pewno nie, ponieważ? Na olx codziennie można spotkac speedmastery, deville na co-axialu w cenach od 1000 do 2000. Nie zastanawia cię, dlaczego akurat zdjęcia zegarka są bardzo dobre,a reszta przedmiotow tego użytkownika fotografowana jest kartoflem? Ukradł sobie zdjęcia i tyle
A tak swoją drogą, to spojrz na ceny dwóch pierwszych przedmiotów w jego ofercie. Wystawia je za 50% wartości, nie jest to dziwne?
Jedynie ta duża ilość wystawionych antyków przemawia na korzyść użytkownika, mało komu by się chciało w ten sposób uwiarygadniać profil, ale wszystko niestety jest możliwe.
@Jarczur no wiesz,ja też nie twierdzę,że muszę mieć rację. Możliwości jest wiele, ja obstawiam przytoczony przeze mnie wyżej model 'biznesu', może ty masz rację, a jak naprawdę jest, kto to wie.