Wpis z mikrobloga

@miiihau: k---a co wy robicie z tymi telefonami, że są tak zmasakrowane po kilku latach, a czasami tygodniach używania??????
ja swój stary LG sprzedawałem prawie jak nowy, klient pytał czy nie wymieniłem szybki czasem, bo to niemożliwe żeby kilkuletni telefon był w takim stanie
  • Odpowiedz
Ja przesiadłem się z 4s na 6s plus dwa lata temu i powiem szczerze ze po 2/3 dniach już było ok. Wiadomo jest to duży telefon wiec jak masz małe dłonie to będzie dla ciebie wyzywanie.
  • Odpowiedz
@Mangiacapra: będę dopłacał do starego telefonu, który ledwo zipie już, pewnie xD
@niochland: upadł, Tobie sprzęt nigdy nie upadł? Wychodzę z założenia, że nie po to producent robi ładne telefony, żeby pchać je w euti ;-)
  • Odpowiedz
@miiihau: no właśnie rzadko mi telefon upada, ostatnio mi spadł pierwszy raz od dawien dawna, ale na szczęście upadł w taki sposób, że jedynie szybkę tą do naklejenia lekko uchrupał, więc te szybki działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miiihau: daj mnie tego, ja se ekran wymienie XD

No i mi łatwo było sie przyzwyczaić do plusa. Pierwsze wrażenie - łooo, ogromny.
Po tygodniu? Ale zwykły iphone jest mały :D

Różnica jest podobna jak z iphone 5s na 6 :D
  • Odpowiedz
@niochland: w ogóle pierwszy raz mi się telefon uszkodził mechanicznie, więc specjalnie mnie to nie boli. Pewnie, że lepiej byłoby go sprzedać i coś mieć z tego z powrotem, ale trudno ;-)

@leesiuu: 6 jeszcze w spodniach się mieści normalnie, boję się w sumie tylko, że latem jak wyskoczę w krótkich spodenkach to mi się plus do kieszeni nie zmieści xD
  • Odpowiedz