Wpis z mikrobloga

Tekken 7 SFV arcade Injustice 2 może fighterz? mam MKXL popróbował bym coś nowego, granie typowo kanapowe przydałoby się nie uczyć dwa tygodnie ruchów i combosów. No i szybko pozbyć się mashowania czegokolwiek. Jakie wiecie, nauczyć się podstaw żeby było fajno w 10 minut. :D
#ps4
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siej: z tego co wiem to w fighterZ. Każda postacią kombosy robi się tymi samymi kobinacjami guzików. Więc nauczył byś się szybko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siej: mam wszystkie 3 wymienione gry, najwiecej czasu spedzilem nad tekkenem - to krol bijatyk. Injustice 2 to mechanicznie prawie mortal (prawie bo mechanika combo taka sama ale inne guziki do ciosow light medium heavy special)
Fighterz to typowe anime fighter, duzo air combo i blyskawiczny refleks wymagany. Bierz tekkena jak chcesz duzo czasu spedzic

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siej: ale db fighterz ma najmniejszy prog wejscia dzieki autocombo, kazdy umiejacy manual combo zjedzie cie w trymiga ale kazda z tych gier wymaga nauczenia sie combo pub chociaz skillsetu postaci. Jak to w bijatykach - musisz wiedziec co sie z czym laczy
  • Odpowiedz