Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie: jestem normalny czy moja dziewczyna ma rację? Byliśmy razem rok, 2 miesiące temu zamieszkaliśmy razem. Dzisiaj (a właściwie to już wczoraj, bo piszę to po północy) powiedziała, że nie chce już ze mną być bo zaczęła się mną brzydzić. Jako przykład obrzydliwych zachowań podała puszczanie bąków, wydłubywanie jedzenia z zębów i smarkanie do ręki (bez chusteczki) przy niej. Myślałem, że ludzie w związkach mogą zachowywać się przy sobie swobodnie, każdy ma potrzeby fizjologiczne i nie jest to nic wstydliwego. Waszym zdaniem moje zachowanie jest w porządku czy jednak jestem obrzydliwy? #kiciochpyta #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Kto ma rację

  • Ja 16.3% (512)
  • Moja była 83.7% (2637)

Oddanych głosów: 3149

  • 63
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na pewno zarzutka, ale jest coś w tym. Niby sie mówi ze swobodnie itp, ale mieszkałem na studiach długo z dziewczynami, mieliśmy wspólna łazienkę i przez 2 lata nie poczułem żadnego brzydkiego zapachu, nie słyszałem nawet jak robią siku. Często było wypsikane jakimś zapachem jak było coś grubszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)A teraz mieszkam z kimś innym i serio mi zbrzydła przez „swobodę”. Mamy 2 łazienki,
  • Odpowiedz