Wpis z mikrobloga

Hejka! Jutro robię candyflipa i się zastanawiam, czy brać valium czy nie. Zwykle biorę 10-20mg dziennie, ale od 3 dni biorę tylko 5mg żeby te benzo nie osłabiło mi tripa. Odczuwam lekkie objawy odstawienne (nogi mi latają, ale raczej nie czuję stresu). Moje pytanie: czy powinienem jutro rano wziąć 5mg 12 godzin przed tripem? Jeśli nie wezmę to może lekki badtrip się wydarzyć bo będzie lekki niepokój, ale MDMA powinno cały stres zniwelować. Biorę także propranolol 10mg 2 razy dziennie. Przeciwwskazania jakieś?

S&S: w domu, będę rozmawiać z kumplem na Skype. Jedzonko gotowe, właśnie składam playlisty żebym miał co słuchać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko
  • 9
@kaszlakmain: Jak jesteś wciągu to nie odstawiaj benzo. Wiadomo, osłabi to działanie psychodelików ale ja w ten sposób zaliczyłem bardzo nieprzyjemnego badtripa na kwasie jak benzo zeszło i wjechaly stany lękowe. Normalnie po psychodelikach nigdy badtripów nie łapię.
@ciezka_rozkmina: Myślę, że 5mg diazepamu nie osłabi mi tak mocno. 2 miesiące temu wziąłem 160ug + 4mg alpry i trip był bardzo słaby. Teraz czytam, że 10mg diazepamu = 0.5-1mg alprazolamu. Zgadzasz się z tym? Ja zbytnio nie wiem co o tym myśleć, ale jeśli to prawda to śmiało mogę zjeść 5mg rano (i ewentualnie wiecej podczas tripa) i zbytnio nie odczuć słabszego tripa.

@harpiowata: Jednak wezmę żeby nie przerywać
@kaszlakmain: A nie wiem, nie umiem tak przeliczać dawek benzo. W każdym razie odstawienie benzo trochę trwa. Stopniowo zmniejszaj dawki bo przy nagłym odstawieniu skręt jest masakryczny i mogą wystąpić ataki epilepsji. Ale z candyflippem nie powinno bardzo benzo kolidować, i tak będzie się działo.
@kaszlakmain: weź z rana benzo, i miej pod ręką podczas tripa jeżeli by się działo coś nieprzyjemnego. Ewentualnie ja często brałem benzo po tripie bo przez myślotok ciężko było mi zasnąć. W jakich odstępach chcesz wrzucić kwas i Molly?
@kaszlakmain: Ziomek, benzo i inne dragi to proszenie się o przypał.
Nie wspominając już o możliwym zgonie..

Candyflip i benzo to proszenie się o psychozę.. w najlepszym przypadku odrealnienie.

Wyczyść się z benzo, poczekaj dwa tygodnie.
Medytuj, i wejdź w tripa na świeżo.
@kaszlakmain: nie znam się na benzo jakoś bardzo. ale jeżeli jesteś w ciągu to pewnie tolerka #!$%@? w kosmos. spróbuj celować w jak najmniejszą dawkę która jednak nie spowoduje efektu odstawienia i pozwoli ci przyjemnie tripować. pozdro. wołaj jak będziesz chciał zdać relacje.