Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam 7 i zastanawiam się czy przejść poziom wyżej. 7 Jest dla mnie mega wygodna, prosta, intuicyjna i SZYBKA. Miałem styczność z 10 i bardzo się jej obawiam bo na większości sprzętów gdzie ją widziałem zacina się, muli, i te aktualizacje... :/ Warto zmieniać czy nie? Może 8.1 Chociaż to też chyba niewypał. W końcu 9 nie było bo miał być WIELKI skok Microsoftu, a jak wyszło? Jak mam się wnerwiać tym, że system zastanawia się godzinę zanim wykona moje polecenie to wolałbym tego uniknąć. Jakie są wasze spostrzeżenia?

#windows #windows7 #windows8 #windows81 #windows10 #microsoft #informatyka #komputery #systemyoperacyjne

NAJSZYBSZY i najwygodniejszy Windows do pracy to:

  • Windows 7 34.7% (25)
  • Windows 8.1 19.4% (14)
  • Windows 10 45.8% (33)

Oddanych głosów: 72

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@undercut: zależy jaki masz sprzęt, mi też mulił na starym kompie, ale jak wymieniłem procek i dokupiłem ramu to śmiga bez problemu
  • Odpowiedz
@undercut: jak ci wygodna 7 to bym nie zmieniał, za dużej różnicy ogólnie nie odczuwam, zmieniłem z ciekawości i tak już zostało
  • Odpowiedz
@rentonB: Pomoże albo nie pomoże, dziś naprawiałem win 10 który wpadł w bootloopa po nieudanej aktualizacji. Nie pierwszy zresztą a i z pewnością nie ostatni raz ¯\(ツ)_/¯
Nie pomagało naprawianie przy uruchomieniu, check disk ani scan sfc, przy przywracaniu do poprzedniej kompilacji się wieszało. Zadziałał tym razem start w trybie awaryjnym. ¯\
(ツ)_/¯
W moim osobistym rankingu stawiam go poniżej 7 i visty.
  • Odpowiedz