Wpis z mikrobloga

  • 13
Słuchajcie mireczki nie uwierzycie co się #!$%@? XDDD Wczoraj byłem w klubie z ziomkami, ogółem to poznaliśmy tam takiego typa, około 25 lat, waliło od niego betą na kilometr XD Pomyśleliśmy że z nim popijemy, co nam tam, i tak nie mamy z kim. Mój kolega z pracy Patryk ma szczególnie #!$%@? pomysły po alkoholu, i na wycieczce do kibla powiedział mi czy bym z nim nie spróbował go okraść XD Ja jako że byłem pijany nie odmówiłem. Gdy już byliśmy przy stoliku zobaczyliśmy że był #!$%@? jak podmiejski, i pod nosem nucił jakieś dziwne piosenki np inba ciągle trwa, czy mówił jakieś dziwne powiedzonka szkalujące papieża. Był już praktycznie nie przytomny, cała kradzież wyglądała tak że ot tak wyjęliśmy tylko portfel z jego kieszeni i po sprawie. Od razu po tym uciekliśmy, oczywiście beka w #!$%@?, zaglądamy do portfela, patrzymy, nie ma żadnej gotówki ale za to gościu miał kartę z papieżem XDDD #!$%@? dorosły żonaty gościu kartę z papieżem czujecie to? Poszliśmy do najbliższego bankomatu, włożyliśmy kartę, każe podać pin. Pomyślałem, wpiszemy 2137 XD Jak zadziałało, to praktycznie turlalismy się że śmiechu XDDD Wybralismy 2500zl, a potem wyrzucilismy portfel do śmieci.

#story ##!$%@? #wtf

  • 5