Wpis z mikrobloga

@noniewiem: 1.6 benzyna. Mam w rodzinie takiego Focusa. ponad 260 tyś przebiegu, silnik jak nowy, oleju nie pobiera. Przez ten dystans wymieniono sprzęgło, amorki z przodu i komplet tarcz z klockami. Innych usterek nie było.
@noniewiem: audi, vw w tych pieniadzach beda stare i drogie.
Popatrzylbym np na octavie 1.8T z LPG
Volvo co kolega proponowal tez fajna opcja.
Ale takie V50-1.6D - to silnikiz PSA, czyli prawie HDi - malo pala, nie ma problemow, tylko szukac trzeba bez DPFa, a moze nawet uda Ci sie bez dwumasy znalezc!
Ja to jestem pod wrazeniem XC70 ale trzeba by bylo poszukac cos z LPG lub 2.4D
Focus
@Sharan a brać pod uwagę peugeot partner lub citroen Berlingo? Właśnie 1.6 hdi? Widziałem ofertę partner tepee za 21tys. Nie zależy mi na biciu rekordów prędkości tylko na niezawodności i bagażniku. Żeby się wózek bez problemu zmieścił:)
@noniewiem: no to partner idealny, bierz po 2010roku, z LEDami w zderzaku. Bardzo ladne autka, malo palą, bagaznik duzy, czesci niedrogie i autka calkkem ladne. 1.6HDi niestety byl tam tylko z DPF- chyba jakis cud zebys znalazl BEZ. Dwumasa tez wchodzi w gre ale latwo turbo sprawdzic bo otwierasz maske i masz pod reka. Zdejmujesz opaske, rure i sprawdzasz czy nie ma pekniec i duzo oleju- troche pewnie bedzie ale im