Wpis z mikrobloga

@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala:
W większości wrzucam cudze. Swoją drogą co masz na myśli jako "nienormalne"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Większość osób nie związanych z tematem zapewne określiłoby tak prace nacechowane erotyką, ale prawda jest taka że te człekokształtne lisy z cyckami jakie się tu niekiedy pojawiają to i tak jest jedna z bardziej normalnych rzeczy - przynajmniej staram się żeby wrzucane przeze mnie prace (nawet jeśli łapią się
  • Odpowiedz
@velles:

Swoją drogą co masz na myśli jako "nienormalne"?

Hmm?

Sama idea antropomorfizacji jest ciekawa, ale niestety niekiedy przyciąga bardzo dziwnych ludzi.

Ja bym chciał wiedzieć ilu ludzi czyta twory Jamesa Howarda, nie dlatego, że ich to podnieca, tylko dlatego, że to jest tak głupie, że aż śmieszne, jak różne slashery. Sam autor zresztą też ma z tego bekę.
  • Odpowiedz
@velles:
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala

Sama idea antropomorfizacji jest ciekawa, ale niestety niekiedy przyciąga bardzo dziwnych ludzi.


Ja doszedłem do wniosku, że idea antropomorfizacji przyciąga dziwnych ludzi ponieważ łatwo z nią powiązać przeniesienie na postaci antropomorficzne nie tylko zewnętrznych cech zwierzęcych(takich jak futro, ogon, pazury) ale i uosabiany ze zwierzęcością brak jakichkolwiek zahamowań w zaspakajaniu żądz i popędów. I właśnie to przyciąga osoby, które chcą uciec od kulturowych ograniczeń narzucanych przez wzorce
  • Odpowiedz
@velles: @velles: Te właśnie "bardziej dopieszczone" twoje... furry? futra? futrzaki? - wpisują się mniej więcej w to, jak samo #furry powinno wyglądać.


Krótko mówiąc, jak antropomorfy wyglądają mniej więcej tak jak ich odpowiedniki z ludowych baśni, legend, opowiadań, książek, filmów, religii i mitologii - jest dobrze.

Bardziej kreskówkowe i odważniejsze w
  • Odpowiedz