Wpis z mikrobloga

@blantek Ta wersja jest wlasnie global, tak wyczytalam w odpowiedziach kupujących. Kolor ładny ale traf chcial ze to najtanszy na stronie z interesujaca mnie konfiguracja pamięci.
@PurpleHaze A widzisz, a mi kumpel zachwalal. 34 zl - to juz po podwyzce?
@W_Heisenberg Nie znałam tego sklepu, dzieki! Jest za 739 wersja niby 4, ale z procesorem z 4x.

Sprawdzilam dopiero ze kupon na 10% nie dziala na przecenione produkty :/ Wiec 657 na
@nadasanymuchomorek: naczy powiem tak banggood mial kiedys dobre ceny i dobre promo z kuponami, a PDM wysylka byla za 2-3$.
Jakos miesiac temu podniosl cene wysylki do okolo 20$, teraz chyba uzaleznil ja od ceny telefonu.
Warto sprawdzac, czy nie okaze sie ze na takim ibuygou.com gdzie masz gwarancje 2lata w europie, ten telefon nie jest niewiele drozszy.

Niestety banggood w pewnym momencie przestal byc konkurencyjny.
No i oni chyba mocno
@nadasanymuchomorek:
Kupuj wersje redmi note 4 ktora ma obsluge b20, bo to przy podrozach itd sie przydaje. O ile nie kupujesz w chinach, albo na allegro/olx (prywatny import), to w PL nie dostaniesz raczej 4x.

Wejdz sobie na pepper.pl wpisz w wyszukiwarke redmi i zobacz jak ksztaltuja sie ceny tego telefonu na promocjach w chinach i na ile ma sens kupowanie w panstwie srodka.

W sumie nie bardzo wiem, skad ten
@nadasanymuchomorek Mam redmi note 4, 3/32gb. Kupiłem w Polsce, mam sklep obok siebie, jak coś się stanie to idę do nich i naprawiają. Xiaomi to nie iPhone, że idziesz do ispot i przyjmują.

Zapłaciłem 650 złotych. Czy widać różnice między 3/32 i 4/64? na iPhonie mialem 64gb miejsca i calosc zajete, teraz mam okolo 12gb wolnego, zdjecia ida na chmure, usuwam cache i inne niepotrzebne rzeczy w zupelnosci wystarcza. Nie widzę różnicy
@Negatyf Przesiadam sie z sony c3 gdzie pamieci starcza mi na 6(!) aplikacji, wiec kupując telefon ktory ma mi starczyc na pare lat wole jednak nie martwic sie brakujaca pamiecia. Ile masz pamieci rzeczywistej dostepnej na telefonie?
Cieszy mnie natomiast opinia o pamieci ram, skoro nie ma roznicy to po co przeplacac.
@nadasanymuchomorek: z 32GB mam około 25 dostępnej, a po instalacji systemu zostaje około 18gb wolnej.

Mam 3GB, nie zauważam jakichkolwiek zacięć, 4GB to dla osób, które grają.

Pamiętaj, że jak pamięci będzie za mało to możesz dokupić kartę microsd do 128GB.
Ta wersja jest wlasnie global, tak wyczytalam w odpowiedziach kupujących.


@nadasanymuchomorek: note4x to nie global i kropka
inny kolega pisal cos o innym rozstawie otworow - to tez nieprawda. redmi note 4 global i redmi note 4x wygladaja fizycznie identycznie i maja taki sam rozstaw otworow.
@Negatyf Po dluzszym namysle doszlam do wniosku ze 32 mi wystarczy, grac prawie nie gram a na wszystkie aplikacje codziennego uzytku spokojnie pamieci wystarczy. Dzieki Mirku za info z pierwszej reki :)