Wpis z mikrobloga

@ZeliPapa: serio wystarczy obstawic kilkanascie faworytow by miec szanse na 80 tysiecy z 20 zl wkladu? Nie znam sie, ale to nie wyglada na jakis kosmiczny kupon typu wigan wygra z city x15 + wklad 1000 zl, toz to prawie same pewniaki za 20 zl
  • Odpowiedz
serio wystarczy obstawic kilkanascie faworytow by miec szanse na 80 tysiecy z 20 zl wkladu?

@zefj: no widzisz, właśnie złapałeś się na trick, który powoduje, że bukmacherka działa.

Wydaje się oczywiste, obstawiasz paru faworytów i pinionszki same lecą. Prawda jest jednak taka, że w piłce jest bardzo dużo niespodzianek. Oczywiście jeden, dwa czy trzy mecze można trafić, ale przy dziesięciu zawsze się coś trafi.

Mój brat kiedyś obstawiał tylko mecze
  • Odpowiedz
  • 3
@ZeliPapa
Jeżeli ten typ pomyślał to już dawno jest wygranym. Postawić 20 koła na 1X w tym zdarzeniu i co by się nie działo jest na plus.
  • Odpowiedz
@Kroos123: no nie mam, dlatego pytam. Zawsze myslalem, ze na takich typach moze wpasc jakas stowka, moze tysiac, ale 80 tysiecy? 20 zlotych to nie pieniadze, jezeli jest taki zwrot, to masz jakies 4000 kolejek na wyjscie na plus. W 4000 kolejek ani razu nie trafisz kilkunastu wynikow typujac faworytow? Nie wierze, szansa nieporownywalnie wyzsza, niz w lotka
@NapalInTheMorning: podejrzewam, ze tu dzialaja raczej te same reguly, co
  • Odpowiedz
@zefj: błędnie zakładasz że trafisz już za 1 razem i potem dostajesz tyle szans. Zresztą, zrób sobie symulację w excelu, bierz prawdziwe kursy i rób kupony. Pochwal się za jakiś czas ile wyszedłbyś na minus :)
  • Odpowiedz
@Kroos123: nie zakladam, tylko do kalkulacji upraszczam, ze za kilkanascie typow za 20 zl jest 80000 zl zwrotu. A symulacje moze zrobie, chociaz z drugiej strony potem bedzie mi szkoda jak z bitcoinem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zefj: uwierz, będziesz się cieszył że to tylko symulacja :) Bawiłem się swego czasu w bukmacherkę "na poważnie" i wiem, że to ciężki kawałek chleba. Z mojego doświadczenia, piłka nie jest dobrym sportem do obstawiania
  • Odpowiedz
@Kroos123: @zefj: Często trafiam wyniki, czasami nawet dokładnie. Jednak nigdy nie obstawiałem i chyba nie będę.
Znając życie wszystko by się zmieniło i nic bym nie wygrał ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
serio wystarczy obstawic kilkanascie faworytow by miec szanse na 80 tysiecy z 20 zl wkladu? Nie znam sie, ale to nie wyglada na jakis kosmiczny kupon typu wigan wygra z city x15 + wklad 1000 zl, toz to prawie same pewniaki za 20 zl


@zefj: w bukmacherce nie ma czegoś takiego jak pewniak, obstaw sobie wirtualnie parę kolejek jakiejś ligi z samymi pewniakami i się przekonasz ile byś kasy #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
serio wystarczy obstawic kilkanascie faworytow by miec szanse na 80 tysiecy z 20 zl wkladu? Nie znam sie, ale to nie wyglada na jakis kosmiczny kupon typu wigan wygra z city x15 + wklad 1000 zl, toz to prawie same pewniaki za 20 zl


@zefj: xD kopanie w pilke tez jest proste jak sie oglada najlepszych, a potem wychodzi sie na boisko i ,,,eeeeee" xD
  • Odpowiedz
Często trafiam wyniki, czasami nawet dokładnie. Jednak nigdy nie obstawiałem i chyba nie będę.

Znając życie wszystko by się zmieniło i nic bym nie wygrał ( ͜͡ʖ ͡€)


@danio_96: dajesz dzisiejsze mecze szachtara oraz united. tak na probe. :D podaj dokladne wyniki, zobaczymy. xD oczywiscie samo 1 X czy 2 jak najbardziej sie liczy.

chcialbym skorzystac z twojego talentu i cos ci odpalic jakby faktycznie powchodzilo
  • Odpowiedz