Wpis z mikrobloga

Mirki z UK, mam problem z telefonem, sieć Lebara. W pracy często nie mam sygnału i wiadomości sms przychodzą kilka godzin później niż gdy telefon już zasięg złapie. Informacja o tym, że ktoś próbował się dodzwonić nie pojawia się w ogóle. Czy można coś z tym zrobić i czy zmiana operatora w ogóle ma sens?
#uk
  • 9
@Torchlight U mnie był podobny problem, myślałem że sieć ma #!$%@? sygnał, a okazało się, że to jednak telefon ^^
Zmieniłem telefon, i w sumie siec finalnie też ( teraz jestem w 3), I wszystko śmiga :)
@Torchlight: oj tez mialem Lebare i mega przeboje, w centrum Leicester gubila zasieg, w polsce jak bylem to mialem zasieg przez kilka godzin, czasami dzien, pozniej nie mialem zasiegu nawet po powrocie do UK, czasami mialem go znowu w polsce. Sprawdzalem na roznych telefonach i wszedzie tak samo. Zmienilem na giffgaff i nigdy nie mialem najmniejszego problemu.
@co_ta_anglia_to_ja_nie:
@pdk100lej: Jestem kierowcą i podczas pracy często jestem na telefonie. Zauważyłem że jadąc z High Wycombe do Lane End zawsze trace zasięg na tym samym odcinku. Zadzwoniłem do Three, opisałem sytuację, pani spytała się czy mogę podać dokładnie gdzie, a że akurat siedziałem przy kompie wszedłem na google maps, to podałem jej postcode. Przeprosiła, podziękowała, zapewniła że technicy się tym zajmą i w ramach rekompensaty zaproponowała £5 off od