Wpis z mikrobloga

@Pebro: Ale od tego jak minęło już w #!$%@? czasu XD Daniel często mu mówił, żeby szedł do roboty. Trzymanie alkoholika w domu to dla mnie bzdura. Ja osobiście bym go #!$%@?ł jeszcze dzisiaj bo menel żyje jak w bajce na tej Urzędniczej. Może jakby poszedł do jakiegoś przytułki dla bezdomnych to by jeszcze się ogarnął. Leniwy pijak bez żadnych ambicji.
Czy dostał złamany grosz? xD


@kontowykop: Ma gdzie mieszkać, co pić i je lepiej niż nie jeden z was i jeszcze mu płacić za to, że siedzi i nie potrafi się normalnie wypowiedzieć? W jakim ty świecie żyjesz? Bronisz #!$%@? menela, ciekawe czy ty byś go tak utrzymywał XD jak jeszcze potrafi do GO HA z pyskiem wyskoczyć (ʘʘ)
@kontowykop: Nie przeinaczajmy faktów. Dał mu ultimatum że robi łazienkę i za 2-3 miesiące idzie do pracy. Menel się rozbestwił i nie ruszył nic. Leży, śmierdzi, przechlewa rentę i szcza pod siebie. Złote czasy i potężne wpływy finansowe tucznika się skończyły, więc tym bardziej leniwe menelisko powinno się wziąć za siebie, tym bardziej że to dorosły chłop na ich łasce.
@kontowykop: Nawet gdybym przyznał ci rację to nie zmienia faktu, że jest oszczanym leniwym alkoholikiem na łase kobiety, która traktuje go jak śmiecia ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja bym go #!$%@?ł w 2 minuty tym bardziej gdyby skakał do mojej matki