Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here, samotny, szukajacy zwiazku. Pisze, bo mam problem z nowo poznanymi facetami. Ostatnio, juz drugi raz mi sie zdarzylo ze facet, dopiero na etapie poznawania, (kiedy i ja zaczelam okazywac ze mi zalezy) - zaczal rzucac erotyczne aluzje, czasem dosyc niesmaczne.
Zaznaczam, ze ja otwarcie deklaruje ze szukam zwiazku, a nie przygod.
Ostatnio na messengerze napisal mi cos w stylu "ze jak kazda kobieta mialabym ochote sie wypiac" (w sensie wypiac dupe, do seksu).
I wedlug niego to byl wstep do dalszej rozmowy o seksie, a raczej chyba mojej gotowosci do deklaracji ze chce go uprawiac.
Jestem zmieszana, odebralam to jako brak szacunku, wydaje mi sie ze jesli facetowi zalezy powaznie na dziewczynie to stara sie wypasc jak najlepiej i okazac sie z jak najlepszej strony, z doza szacunku, taktu i szarmancji. Albo moze ja jestem przerwazliwiona i jakas naiwnie dealistyczna i po prostu faceci tak maja ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem juz co o tym myslec.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedy szukasz kogoś normalnego i spotykasz takie które chcą dać dupy a potem czytasz ze jakiś różowy spotyka jakichś chłopców którzy chcą dupy, a szuka czegoś więcej.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kulturalnie się zapytał, (no bo w końcu to normalne, że chciałby się dowiedzieć) czy ruchasz się, czy trzeba z Tobą chodzić. A Ty od razu mu przyszywasz łatkę oblecha. Nie wiem co jest nie tak ze współczesnymi kobietami. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz