Wpis z mikrobloga

@wasiuu: przeciez one nawet nie wygladaja jak policyjne kamizelki, bo policjanci nie maja takch :) a na motocyklach jezdza bez kamizelek.

zwrociles uwage? znaczy, ze dziala.
  • Odpowiedz
@HIGH_BEAM: nie "zwracania uwagi" tylko dawania znać, wcześniej, że się jedzie - dzięki temu można płynnie przejechać. Większość kierowców słysząc to, o ile mają taką możliwość, robią miejsce na przejazd motocykla i nie mają z tym żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@HIGH_BEAM: pierwszy słyszę o przygazowaniu przez motocyklistę, żeby go jakieś auto wpuściło XDDD jeżdżę na moto od dobrych kilku lat i nigdy czegoś takiego nie robiłem. po prostu się wjeżdża bez wymuszania to nie auto.
  • Odpowiedz
@Negatyf: No dokładnie. Jak się nie mogę zmieścić to się zatrzymuję, i zwykle w kilka sekund kierowca się pokapuje i sam zjedzie. Ja mu podziękuję, i jest miło. A nie darcie mordy "Z DROGI #!$%@? BO JADE" :)
  • Odpowiedz
@HIGH_BEAM: @Negatyf: Może chodzi Ci o to, że jadąc w motocyklu robi się przegazówkę przy redukcji biegów co by się spotkało z dohamowywaniem przy korku. To normalna praktyka w jeździe na motocyklu. Podnosi się na chwilę obroty przy redukcji biegów, żeby zgrać obroty skrzyni i silnika.
Sarpens - @HIGH_BEAM: @Negatyf: Może chodzi Ci o to, że jadąc w motocyklu robi się pr...
  • Odpowiedz