Wpis z mikrobloga

Dotarcie do Novigradu + usłyszenie na żywo Priscilli wywraca #wiedzmin3 do góry nogami.

Pytania:
1. Skąd macie po kilkanaście k kasy - że 1k za bilet nie stanowi dla was problemu?
2. Czy mając nie skończone poboczne/wiedzmińskie z np Velen - wracacie tam?
3. Robicie wszystko w Novigradzie co jest do zrobienia?
4. Ile czasu tam spędzacie?

Pozdro Białe Wilki!
  • 5
Skąd macie po kilkanaście k kasy - że 1k za bilet nie stanowi dla was problemu?


@jackieboy: sprzedaje wszystkie miecze, zbędne rupiecie, robie misje, za 14lvlu miałem jakoś 10k golda

Czy mając nie skończone poboczne/wiedzmińskie z np Velen - wracacie tam?


@jackieboy: gdy pierwszy raz przechodziłem wiedzmina to nawalałem jak najwięcej fabułe, teraz (4 raz przechodze) robie dosłownie wszystko

Robicie wszystko w Novigradzie co jest do zrobienia?


@jackieboy: up
@jackieboy:
Przede wszystkim dawno nie grałem więc piszę to co mniej więcej pamiętam.
1. Rób znaki zapytania,wszystko co niepotrzebne sprzedawaj u handlarzy. Drugą opcją jest jeszcze chodzenie po domach i kradzież czego się da, nikt nie będzie za to ścigać Geralta (no może z wyjątkiem urzędu skarbowego #pdk) ale ja na etapie Novigradu już tego nie robiłem bo nie potrzebowałem.
2. Tak. Starałem się kończyć co się dało zanim szedłem
@jackieboy 1. Pytajniki. Głównie w Velen, bo później mi się nie chciało. Sprzedawane wszystko oprócz mieczy i zbroi na moim poziomie. Wtedy 1k nie znaczy nic :D 2. Staram się robić od razu, bo pozniej leń. Ale jak za mały lvl to wracam jak zrobię Novigrad. 3. Tak jak wszędzie czyli tak. 4. Oj nie wiem. Tyle ile trzeba, nie spieszę się, słucham rozmów przechodniów. Szczęśliwi czasu nie liczą, a to jedna
@jackieboy: w nowigradzie bardzo dużo czasu, bo bardzo dobra lokacja to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
handlarze też mają dobre ceny p których kupują od ciebie, jest vivaldi co monety wymieni, jest mistrz kowalstwa więc zawsze dobrze jest wrócić szybko do złotego miasta