Wpis z mikrobloga

Przyjdź do swojego ukochanego banku PKO.
Przeżyj #!$%@? opłaty za wszystko i debilne reklamy.
Siadasz.
Przed tobą motor.
#!$%@? motor na środku salonu.
Pytasz kasjerki, czy prawdziwy. Tak.

To ja płacę #!$%@? milion cebulionów za sam fakt, że żyje, a te #!$%@? nie dość że mnie spamują reklamami to jeszcze kupują nowy, zajebisty motor, tylko po to, żeby #!$%@? stał.

Zamknij konto, idź do Zachodniego.

To jest #!$%@? przegięcie. Ja rozumiem, że HR'y to zazwyczaj banda debili, a robótki menagerskie łapie się po znajomości, ale to jest #!$%@? szczyt. Nie wiem jakim trzeba być debilem, żeby wpaść na tak zajebisty pomysł. Szkoda #!$%@?, że nie zamowili parę awionetek, co by zwisał z sufitów.

#gownowpis #zalesie
shadowsof2 - Przyjdź do swojego ukochanego banku PKO.
Przeżyj #!$%@? opłaty za wszys...

źródło: comment_zX2shc6OejTthZNvinGylQZOQms60YgZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@shadowsof2: trzymanie konta w PKO w XXI wieku to finansowy masochizm. Ja w NestBank mam wszystkie bankomaty na świecie za 0, płacę zbliżeniowo gdziekolwiek, za kartę 0 bezwarunkowo, za konto 0, przelewy 0, konto internetowe 0, no tych zer mogę wymieniać i wymieniać. A moi rodzice tylko za same karty płacą 50coś złotych rocznie ( _) ...i nawet nie są zbliżeniowe.
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Miałem to konto od nastolatka i tak już zostało.

Ciągnęła się za mną ta myśl od dłuższego czasu, ale ten #!$%@? motor mnie bo prostu zabił. Same reklamy mnie wkurzały, ale to? Kuźwa, ja nie wiem jakie plecy miał ten meanger/menagerka, że udało mu się dostać tę pracę.

A co do Nest banku, to chętnie bym przeskoczył, ale w moim "mieście" liczą się tylko PKO i Zachodni, pozostałe gówno banki
  • Odpowiedz
@Kingut3k: ja mbankowi podziękowałem już parę lat temu, za te kombinatorstwo właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak twardo powiedziałem na infolinii, że odchodzę, bo mam dość ich polityki to momentalnie, jak za pstryknięciem znalazła się dla mnie super darmowa oferta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale takiego wała... teraz za późno.
  • Odpowiedz
Szanowni Państwo, Nest Konto w Nest Banku to darmowe konto bankowe. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15
  • Odpowiedz